2

@Arczi87 tylko jak wchodzisz w każdym meczu na 10/12 minut to potem jak masz piłkę to są dwie opcje, albo próbujesz zaryzykować żeby odmienić swoją sytuacja dać asystę albo gola, albo grasz bezpiecznie czyli masz 4 kontakty z piłka i 4 proste podania. Dziś było widać ze Fati chce zaznaczyć się in plus przez co podejmował ryzyko i tracił piłki, jakby dostał 25/30 minut to miałby czas na spokojne granie i na ryzyko

2

Nie wierze ze taki drewniak jest brany pod uwage

0

@Chlebek23391 robinho ma wyrok z sądu włoskiego a siedzi w Brazylii wolny bo tam nie ma ekstradycji ale nie może opuścić kraju kawy żeby uniknąć bodajże 7/9 lat kary

2

Nie mogę odżałować ze nie powalczyliśmy o niego mocniej jak odchodził z BvB

0

@Emhyr bo gdy jesteś profesjonalnym piłkarze i jesteś w klubie marzeń to nie chcesz odpuszczać, zwłaszcza gdy widzisz ze na treningu prezentujesz odpowiedni poziom na tle twojej konkurencji. Połowa piłkarzy by kariery nie zrobiła gdyby odchodziła zawsze gdy nie gra w danym klubie, tym bardziej ze często nie decyduje o tym poziom sportowy a po prostu wizja trenera bądź wiara w innego zawodnika

0

@Sysia11 futbolove zrobił super filmiki o Jamesie który był nadzieja Kolumbijskiej piłki już jako 13 latek i wszędzie gdzie był obrażony zaufaniem i czuł pewne miejsce w 1 składzie odpłacał świetna gra, nie radził sobie z byciem rezerwowym psychicznie i zjeżdżał coraz bardziej a liczby które wykręcał w poszczególnych sezonach to żaden nasz pomocnik przed ostatnie 10 lat nie wykręcał. Świetny piłkarz

1

@escarabajo Szymański za zielka w 2 połowie bo świetnie presuje i dużo biega a z piłka przy nodze tez prezentuje poziom

2

@tbas sama gra na mundialu bardzo go rozwinie, Zalewski nasz „golden boy” spalił się niesamowicie wczoraj nic dziwnego u Abde tez głowa mogła nie zadziałać

0

Nierealny ruch Depay ma swoje ambicje sportowe

0

Wyglada jak typowy skład z fify gdy wymieniasz każdego zawodnika na rezerwowego z jego pozycji, myśle ze na 1 mecz MŚ wyjdzie 10 innych

1

Uspokajam nie jesteśmy Hiszpania czy Brazylia jeśli u nas nie gra 4 najlepszych piłkarzy w kraju to będzie to odczuwalne - Lewy Zieliński Cash Szczesny + Zalewski na upartego, nie spodziewajmy się niewiadomo czego w Brazylii nie gra Vinicius wchodzi Rodygo u nas nie ma Zielińskiego gra Zurkowki 13 minut w tym sezonie. Ocenimy ich jak wyjdą najmocniejszym składem

6

@4Fabregas4 szkoda ze 8 lat za późno gundogan z BVB to był idealny piłkarz dla nas do wyjęcia szkoda ze nawet blisko nie byliśmy wtedy

21

@El dominatore i ze zostawił wygodna posadkę selekcjonera dla pracy w klubie marzeń w mega kryzysie a w Holandii miał wszystko poukładane

1

@KibicBarcy84 bo była to ultratanis operacja bez niego mielibyśmy 0 prawych obrońców ktoś w meczach z elche czy Almeria musi grac

0

@David_Martin ja myśle bardziej, ze sprawa została „mistrzowsko” rozegrana, prokuratura wie ze był tam wałek, ale brak dowodów oczywistych wiec zostają domysły i przekonania

0

@Mow_mi_Douglas chodzi o to ze po meczu z interem graliśmy z nimi cios za cios od 60 minuty, a było jeszcze 1/3 meczu i panikujmy strasznie, zamiast grać swoje i w ostatnich 10 rzucić wszystko do ataku

0

Martwi mnie jeden schemat który w tym sezonie widzimy często, jak strzelamy bramkę w 1 połowie to zazwyczaj dowozimy już mecz do końca i kończy się wynikiem 3/4:0 ale gdy przeciwnik przetrwa 1 polowe zaczynamy grać nerwowo i atakujemy duża ilością zawodników mimo ze do końca mecz pozostaje bardzo dużo czasu, a wtedy narażamy się na kontry, a Real często rozstrzyga mecze w 75+ minucie a do tego czasu kontrolują mecz, a nam jeśli nie prowadzimy to mecz wymyka się spod kontroli

1

@adukla moim zdaniem Laporta poszedł All-in aktywując wszystkie te dźwignie, jeżeli nie wyjdziemy z grupy LM to zaczną się poważne problemy finansowe klubu tylko tym razem nie będziemy mogli już zastawić swoich aktywów..

0

@Maciux7 może to głupia teza, uważam ze wielki wpływ na mecz będą mieli kibice, w Barcelonie ogólnie są pikniki i wszystko fajnie, ale gdy zaczynaja się schody nie widać reakcji trybun które niosą piłkarzy tak jak ma Real, Liverpool itp. W tym meczu do 60/70 minuty może być 0:0 i jak trybuny będą spać to Interowi będzie grało się z każda minuta lepiej, Inter musi czuć presję trybun

6

@joloskyy moim zdaniem Tomek przesadza z częstotliwością filmów Libię jego głos ale czuje jakbym wszystko co mówi słyszał już 5 razy a resztę czytał w internecie

0

@Rewolucja123 on nie ma 13 lat tylko jest dorosłym chłopem i rozumie swoją sytuacje, postaw się na miejscu Fatiego walczącego o powrót na mundial dembele i raphini chcących wywalczyć 1 skład na MS ze ich kosztem gra ferran który prezentuje dramatyczny poziom, bo potrzebuje zaufania.. piłkarze doskonale czuje hierarchie w składzie i widza kto jak wyglada w meczach i treningach

64

Czyli można nie przywołać głównego do monitora 2 razy w 2 meczach do ewidentnych karnych i dalej bez żadnych konsekwencji siedzieć tam sobie dalej w budzie VARu :))

0

@KlonaZepan nie posiadamy w kadrze gorszego piłkarza od ferrana. Factos

0

@priest9999 Marciniak to dobry sędzia, ale na mecze Barcelony jest ciężki, pozwala na bardzo ostra grę bez faulu, mało kartkuje i Inter na pewno to wykorzysta, nasi są nauczeni z La Ligi ze gdy ktoś ich fauluje to np. Zatrzymują się i rozkładają ręce i dostają faul, u Marciniaka, gra toczy się dalej a nasi z będą stali z rękami w gorze jak zawsze

1

Przede wszystkim musi zagrać nieszczęsny Roberto bo w dzisiejszej piłce skrzydłowy bez realnego wsparcia bocznego obrońcy ma piekielnie trudno. Ja bardzo chciałbym zobaczyć Frenkiego na PO w stylu Roberto ale dużo lepszy fizycznie i w obronie

1

@Coutinho007 jak nie wyjdziemy z grupy to finansowo stracimy niesamowicie dużo w lidze można odrobić wrócą piłkarze po kontuzji S kadrę mamy najszersza trzeba 200% dać na inter i bayern

1

@Crema Catalunya nie wyjdziemy z tej grupy z 9 punktami to co gwarantuje, minimum remis z Niemcami

0

Jestem w robocie jak przebieg meczu??

0

Ależ by to było marketingowo dobre jakby wygrał LM z PSG i powrót do domu, choć wiadomo ze liczę w LM na naszych