- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 928 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
20 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 928 Culés
#Tiki-takaZdaniem Javiego Miguela z ASa w meczu z Interem od początku mają zagrać Éric García, Ousmane Dembélé i Frenkie de Jong, a Alfredo Martínez dokłada do grona "pewniaków" Ansu Fatiego.
19
To może cały skład podać i wysłać Inzaghiemu po co się ograniczać xD
0
Nie zapomnijmy o naszym ulubieńcu na Varze xd
1
Przede wszystkim musi zagrać nieszczęsny Roberto bo w dzisiejszej piłce skrzydłowy bez realnego wsparcia bocznego obrońcy ma piekielnie trudno. Ja bardzo chciałbym zobaczyć Frenkiego na PO w stylu Roberto ale dużo lepszy fizycznie i w obronie
1
Jak dla mnie przy obecnej formie Raphini czy Torresa . Fati to obowiązek....chodz sam w najlepszej dyspozycji nie jest.
2
@Rajek99 Raczej nie zobaczysz bo Xavi mówił że on tam Holendra absolutnie nie widzi.
1
Mats-Balde,Éric,Pique,Alba-Busi,De Jong,Pedri-Ansu,Lewy,Dembélé.
Na ten moment chyba najbardziej optymalny skład na Inter, oczywiście według mnie.
0
Może Dembele będzie miał tylko 19 strat...
0
i balde musi zagrać
0
Xavi nie wie kogo wystawi, ale Javi już wie. NOSTRADAMUS NASZYCH CZASÓW!
1
@Dzieniu Balde musi zagrać na lewej stronie wiec Alba plus Balde odpada... Gavi tez powinien grac bo najwiecej walczy ze wszystkich i nie odpuszcza zadnej pilki
0
Kto by nie grał będzie kiepsko. Dobry przykład: Raphinia i Ferran zagrali słabo wchodzą Fati i Dembele i też nic nie wnoszą. Celta nas przycisnęła i leżeliśmy. Pod koniec była rozpaczliwa obrona jakby to oni grali u siebie z jakimś przeciętniakiem a Barca nie potrafiła nic z tym zrobić.
0
@PatrykBarca aktualnie bardziej wierzę w ustawienie Raphinia na PS i Dembele na LS niż z Fatim na LS.