6

@JohnKennedy Niezły bait, żeby wyciągnąć madryciarzy, którzy dadzą zielone.
Ale jak już baitujesz to się doinformuj. To nie promotor nie chce zapłacić, tylko promotor nie dostał pieniędzy od grupy organizującej spotkanie w ramach tournee. Fajnie by było doszliwować baita, żeby był zgodny z prawdą chociaż, ale jak widać i na takiego baita dało się złapać kilku "kibiców".

1

@ProMILs ale temat główny to jest tournee tylko i wyłącznie i tutaj winy Szwagrów nie widzę za bardzo. Za resztę oczywiście, że można obwiniać Laportę i spółkę ale za tournee to już przesada

1

@Eto'o9 R10 jak jest za co najczęściej obwiniać szwagrów to tutaj nie ma za co. Bo
a) nie z ich powodu Japońce próbowali oszukać agencję zajmującą się tym tournee,
b) pozostała część tournee ma się odbyć bez problemu

2

@Hawajczyk pewnie pewien Karol z fcbarca.com

0

@Karol145 to przeczytaj ze zrozumieniem, może ogarniesz że to przestroga w kierunku innych z kim mają do czynienia :] tak prostej rzeczy nawet nie ogarniasz? :]

0

@Karol145 nie no to nie ma sensu :] mam lepsze rzeczy do roboty, aniżeli zniżać się do twojego poziomu :]

0

@Karol145 Jak fałszywe informacje miały mnie przekonać, zastanów się co ty bredzisz :]

0

@Karol145 Taka sama, jak ta, że kobieta zdradzająca na koncercie Coldplay miała męża w trakcie romansu z szefem XD Tam już dobitnie pokazałeś, że tyle masz wspólnego z umiejętnością prowadzenia merytorycznej dyskusją co Real Madryt z uczciwością. Tutaj to już kolejne kompromitacje widzę

6

@Karol145 oho białorycerz wkroczył. Don Pantofelli. To nie pierwszy raz kiedy bezpodstawnie oskarżasz drugiego członka forum, a gdy prawda jest przeciwko Tobie uciekasz :]

4

@escarabajo Plujesz faktami. Jak coś to będziesz noszony na sztandarach.

0

@Kgorecki2500 Hmmm tak średnio, że młodzi mężczyźni w okresie mobilizacji wojskowej nie są w wojsku i nie walczą w obronie ojczyzny a na placyku :] chyba, że to zjechali się akurat Ci co pracują za granicą XDDD albo "niezdolni" do służby

1

@alone49 nie tylko, również dla facetów którzy czują się kobietami oraz facetów, którzy nie są hetero :]

3

@pride1899 i to jeszcze jak źle zaprogramowany XDDD

2

@wyrek a kto zarządza Warszawą? Wybitny polityk, 2 godziny prezydent Polski i taką z zła decyzję podjął?

7


Wersja pisana trochę odbiega od wersji mówionej. Czyżby Pan Minister Nitras nie widział, że stanąć komuś na drodze to wyrażenie negatywne, odnoszące się do osób które przeszkadzają w realizacji celu? Chyba, że taki był zamysł autora to wtedy szacunek, że im dziękuje :D
@Kgorecki2500 @Roobo @RosjaninBut @July_6_BcN @macio_944 i inni

0

0

@Kozinho. Coś za coś XD

2

@Roobo czyli nie uśmiechnąłeś się podczas konsumpcji?

2

@Bolton Adekwatny, luźny. Sporo miejsca na mięśnie

0

@Popitek12 no to przede wszystkim nie oglądaj się na tyłki. Nigdy nie wiadomo kto nagrywa swój trening i zgnijesz w pierdlu

0

@escarabajo no cóż, na tym właśnie polega demokracja

0

@escarabajo Na moje Włochy starczyło 98 000. Przecież nie interesuje mnie, że latarnie postawią po drugiej stronie dzielnicy

0

@escarabajo No i 1 800 000 a 2 500 000 już nie wygląda tak spektakularnie. Biorąc pod uwagę że projekt tęczy kosztuje prawie 40% tego co ma cała dzielnica, a widzę, że dla mojej okolicy Włoch jest cały jeden projekt na zawrotne 98 000 . Zobaczymy ile za rok Włochy dostaną, gdy jednym z projektów będzie tęcza i czy Włochy zyskają na tym czy stracą. Wtedy te dane będą miały jakikolwiek sens w dyskusji z tęczą.

0

@escarabajo nie mówiłem o Ursusie :] chyba mnie myślisz z kimś innym, sympatyczny kolego

4

@RosjaninBut gość wygląda jak połączenie Stevena Hawkinga i Jacka Murańskiego. Od jednego wygląd od drugiego inteligencję. Samo wybierzcie co od kogo

11

@tomek8756 Potwierdza to tylko opinie niektórych użytkowników forum, że mimo że alkoholik to klasy mógłby uczyć każdego prezydenta po nim.

0

@Rastafarnianin A to głosowanie na Konfederacje oznacza coś złego? Polityka tak Wam wypiera mózgi, że jak ktoś głosuje na partię A to już macie uprzedzenia? Albo, w waszych głowach maluje się obraz kogoś kto nie jest w stanie trzeźwo myśleć? Patrząc tutaj na co niektóre zachowania nie narzekamy, że partoe polityczne skłóciły wszystkich. Nie, one nic nie musiały robić. My to doskonale sami robimy

1

@Jakchcesz to że próbujesz uderzać w moralizatorskie tony w sytuacji, gdzie sam robisz gorsze rzeczy. Zaatakowałeś mnie w tamtej dyskusji opierając się na fake newsach,a gdy prawda okazała się na moją korzyść nie widziałem, żebyś wrócił i przeprosił za swoje słowa. Dziwne, bo wszyscy z tamtej dyskusji łatwo mnie zaczęliście obrażać na podstawie strzępka informacji jaki to nie jestem, a potem udaliście, że nie było tematu. A teraz mówisz innemu użytkownikowi, że coś wypiera. Wydaje mi się, że to jest mocno nie fair

0

@Rastafarnianin Ale ja nie odnoszę się do głównego postu tylko do odpowiedzi na stwierdzenie faktu XD faktem jest że politycy ówczesnej pozycji jeździli na granice z pizza, zakupami i przeszkadzali wykonywać obowiązki SG? Jest. Więc czemu obrażasz się na fakty i obrażasz użytkownika nie znając jego poglądów? XD wystarczyło napisać, że nie ma temat, ale wolałeś zaatakować i to jeszcze niecelnie bo propagandę rosyjską w tamtym czasie uskuteczniała opozycja z KO na czele z narracja, że na przejściach są biedne kobiety z dziećmi, żeby je wpuścić a kim są sprawdzi się potem. Trochę obiektywizmu

0

@Konradowskyy Ty, to jak nazywa się osobę, która działała w strukturach komunistycznych, bo chyba brakuje na nie słów w słowniku w takim razie skoro nie można użyć słowa komunista XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?