- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1258 Culés
Gorące dyskusje
Faro
7
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
29 odpowiedzi
Luciano99
63
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
MesQueUnClub_87
22
Dzisiaj wjechał kebab domowy. Mięso mieszane wołowina-kurczak, sos czosnkowy i... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1258 Culés
8
Nasi pradziadkowie mieli pokusy od których uratował ich Adolf i Józek.
4
@RosjaninBut gość wygląda jak połączenie Stevena Hawkinga i Jacka Murańskiego. Od jednego wygląd od drugiego inteligencję. Samo wybierzcie co od kogo
1
@RafiVeB Trudny wybór dałeś :D Całą noc będe rozkminiał xD
0
@RosjaninBut Temat jest ciekawy, tzn. co by było gdyby. Jak zawsze w przypadku historii, a to, że niektórzy skupiają się na zwrocie użytym przez słabą Wysocką? Wiadomo, że konserwie za wiele do szajby nie potrzeba.
0
@RosjaninBut jacy pradziadkowie? gdyby nie wojna 1939 to sanacja by weszła na drugi poziom i Becka zastąpiłby ktoś o poglądach Studnickiego a wojna i tak była nie do uniknięcia. Czyli Polska byłaby państwem osi kilka lat później. Do tego się właśnie trzepią twoje autorytety w stylu Jabłońśkiego. Oni teraz nie lubią niemiec, ale jakby 4 rzesza rządziła światem, to oni by nie mieli problemu.
0
@RafiVeB To bardzo na poziomie - obrażanie kogoś ze względu na wygląd.
Ciekawe, ile taki populista jak Ty, który sam nie grzeszy mądrymi wpisami, miałby do powiedzenia o przedwojennej Polsce? Moim daniem w takiej rozmowie byś nie zaistniał, więc zastanawiam się na jakiej podstawie go oceniasz.