RafiVeB
Dołączył/a: marzec 2023
Warszawa
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wpwelement A czemu chcesz na priv? Wolę żebyś tutaj mi odpisał dlaczego przekręcanie nazwiska Trzaskowskiego podpadało pod regulamin a przekręcanie nazwiska Stanowskiego już nie? Do tego potrzeba przejścia na priv? Po naszym ostatnim privie wolę mieć świadków tych rozmów
6
@wpwelement "walcz tam dalej w swojej głowie z niesprawiedliwością"
mam nadzieję, że moderacja usunie Twoją zaczepkę w związku ze złamaniem poniższych punktów regulaminu:
9.3.2. oczernianie i/lub bezpodstawne oskarżanie innych Użytkowników, naruszanie dobrego imienia innych Użytkowników
9.3.3. prowokowanie innych Użytkowników
14
@gumaz prawie pokazał mu ptaszka więc remis ze wskazaniem
7
@clyde Ty masz przynajmniej te szczęście, że Tobie odpisuje :)
@wpwelement Czyli chcesz powiedzieć, że np. wyzywanie po wyborach połowy LaRambli od rasistów i ksenofobów nie łamie regulaminu, nie jest politycznym manifestem ani wyrokiem?
Że raz takie same zachowania łamią regulamin a raz nie?
0
@wpwelement żeby tak było. Z wczoraj mam przykład, że sposób wyrażania poglądów nie jest ważny. Przykład: jak nazwisko 2 godzinnego prezydenta Polski z Koalicji było przekręcane to moderacja automatem usuwała. Wczoraj zgłaszane posty, w których przekręcane jest imię bądź nazwisko Krzysztofa Stanowskiego nadal wiszą i mają się dobrze np. https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16119670#comment-16119673 :)
3
@D10SLEO jego mama i siostra XD
0
@pozor Że to co mówi gość w tv nie może być najgorsze, bo jest wiele gorszych rzeczy na tym świecie
0
@pozor Myślę, że ludobójstwo jest gorsze niż to co napisałeś.
0
Ale to była promka ze strony buka, że dawał 4 za zwycięstwo PSG XD przynajmniej kasa się zgadza
2
@goldensun właśnie opisałeś wolność wg. środowisk lewicowych XD
0
@Kgorecki2500 @Moderacja @wpwelement jak to jest, że jak jak nazwiesz osobę o lewicowych poglądach wiadomo jakim skrótem to post z automatu usuwany. Natomiast jak prawicowca nazwie się jak w tej dyskusji to post wisi mimo zgłaszania go? :) chciałbym poznać różnicę w podejściu, bo widzę, że w międzyczasie inne komentarze już były usuwane
1
@mekston nie możemy zapominać, że przed Realem wszyscy rozkładają nogi, z nami grają mecze życia
0
@FcPortoFan1999 San Marino, Gibraltar... Lewy już zaciera ręce
1
@FcPortoFan1999 ja bym jeszcze poszerzył, niech wszyscy uczestniczą w mundialu tylko przed główną fazą niech zrobią eliminacje. A nie... Czekaj... xD
1
@FcPortoFan1999 ale się można przejęzyczyć XD
0
Dobra starczy tego strzelania bo mam -5.5 gola na kuponie XD
0
@CurryTheGoat30 ale tak z rozłożonymi nogami w stronę realu? xd
0
Oho Levante walczy, może jednak trzeba będzie wycofać słowa o potężnym Realu i znów staną się ogórkami do sklepania
2
@norbi77 Maradona by wciągnął tę nagrodę nosem, gdyby tylko wybierali za jego czasów nie-europejczyków
2
@mekston nie no jeszcze się łudziłem, ale skoro Ty tak mówisz no to musi tak być. Fan F1 nie może się mylić
1
Ludzie zapomnieli, że w poprzednim sezonie Real też był liderem i to na półmetku, miał nad nami przewagi bodajże 7 punktów
1
@bart_azz w ogóle po co wygrywać Klasyk jak w następnym meczu można przegrać z Gironą?
0
@mekston szarpali mocno z nami dlatego udało im się wyszarpać te 0-6, a pewnie z Realem wyjdą tylko piątką bramkarzy i dostaną 20-0
3
@CurryTheGoat30 niektórzy to są prawie tak samo uciśnieni jak Vinicjusz XD każdy, dosłownie każdy zespół grając z Realem oddają im punkty za darmo a z nami to śmią grać XD
0
@Filipem Ale widać że do pełnej sprawności nie wrócił skoro problem powrócił. Wystarczyła zwiększenie intensywności i się popsuło
1
Pamiętam jak wstawiali tutaj filmiki z rekonwalescencji Gaviego po zerwaniu więzadeł. Jeden z użytkowników mnie dojechał, bo napisałem, że jeśli tak wygląda od strony technicznej jego rekonwalescencja to długiej przygody ze zdrowiem nie wróżę, na co oczywiście zostałem wyśmiany, że przecież fizjoterapeuci FC Barcelony wiedzą co robią. No to niestety widać jak sprawnie przebiegł powrót do pełnej sprawności. Niestety...
0
@July_6_BcN Ochota i Włochy top
0
Widzę, że klasycznie Płock naprowadził się w tabeli Ekstraklasy i teraz będą pikować ku strefie spadkowej
1
@Foro pchasz się w gips xd
2
@szymek029 tak zwany palindrom