RafiVeB
Dołączył/a: marzec 2023
Warszawa
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@SciFunMaRacje piękne umniejszenie wszystkich kwestii autora do najmniej ważnej xD Z Wami na prawdę nie da się dyskutować xD
2
@Recha_0684 daj mu już spokój i tak już pracuje w korpo-filii nieznaczącej w Polsce firmy. Brakuje adresu Domaniewska. Radcy prawni równając do notariuszy, adwokatów i sędziów, którzy musieli pokończyć aplikacje żeby wykonywać swój zawód to dno, tak jakby informatykę skończyć na licencjacie xD
16
@osa91 jeśli zajmujecie się "obsługą poważnego biznesu" to poprawcie stronę, bo Wam się rozjeżdża przy zmniejszaniu ekranu xDDD
4
Coraz lepiej XD
- nie mówię że nie przynosi zysków, nie ma klientów, może sobie świetnie radzi
- opowiadanie o sukcesie jest mocnym przegięciem
Wybierz jedno.
7
@GeneralXavi tak samo z biznesmenem panem osą. Ja nie korzystałem, żaden mój znajomy też nie. Nawet jak pytałem o pana Osę to żaden się nie przyznał, że zna. Może to wytwór sztucznej ale durnej inteligencji? XD
4
@Foro myślisz, że powie xD przecież historyjkę wyssał z palca, jeszcze nie zdążył wymyśleć imion do niej xD
19
@KlonaZepan ale nie współpracował z "panem" osą xD
2
@Strays77 bo nie ogląda, tylko włącza. Czego nie rozumisz? XD
16
@Foro Wielki "pan" osa będzie decydował kto odniósł sukces po współpracy z nim xD ciekawe jakie kancelarie współpracowały z "panem" osą, potentaci pewnie xD
0
@mrboom a może robił i ma deal z PKP? nie pomyślałeś o tym
6
@mekston nieważne, że restart na 56 okrążeniu tak potrzebny był Maxowi, który już miał pewne zwycięstwo a starty dzisiaj mu nie szły wybitnie xD
8
@PIETREKs Dokładnie, zwłaszcza wtedy, gdy Max po wyprzedzeniu Hamiltona w kilka sekund zrobił dwie sekundy przewagi. Widziałem, jak pchali go z FIA żeby szybciej jechał
1
@budel17 kto w Ferrari pracuje w cyrku się nie śmieje
1
@MesQueUnClub96 Narazie 100% skuteczności w tym sezonie. W każdym coś od**bali :D
4
Żul kurde .
0
@macio_944 ale tutaj w punkt
1
@Nazio87 wszystko czego brakuje xD
0
Ale tego, że po 1-0 cofniemy się i będziemy bronić wyniku, a ostatnia drużyna ligi będzie atakować to się spodziewałem
1
@Deviler ładne rozpędził kontrę. O co cho?
3
@AssisMoreira ale bida w kraju, woda z kwiatem
0
@MesQueUnClub_87 u mnie kiedyś antywirus tak zwariował że dodał google do blokowanych stron xD
1
@Medium dobrze że to Bergamo bo zazwyczaj ten najniższy kurs na kuponie nie wchodzi xd
1
@kuz Ale tu tak zawsze jest. Każdy jest lepszy od kogoś kto tutaj się nie sprawdził, a potem magicznie ten ktoś też się nie sprawdza xD
0
@barcelonaLM to nie mogłaby być prawda. Zdobyć pas mistrzowski po stoczeniu jednej walki? Nawet jeśli chodzi o taki pas xD
5
3:0 dla dżordża w kwalach z mistrzem pole position w tej samej maszynie
0
@mekston pamiętaj że Australia to do góry nogami, więc trzeba czytać na odwrót wszystko
5
Podczas drugiego treningu GP Australii popadało trochę deszczu. Oby tak podczas wyścigu.
@Kessie @barcelonaLM @Bartas7VeB @mekston @Kidd @Medium @MesQueUnClub96 @lucas/catalan
0
@shahman a my się śmiejemy z rynku wtórnego trenerów w Ekstraklapie. A w Realu Carlo - Zidane - Carlo - Zidane i tak w koło Macieju xD
0
@Kidd oznaczaj na przyszłość :)
1. Max
2. Leclerc
3. Russell
4. Alonso
5. Gasly
6. Magnusen
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Piastri
4
@Faro nie chcę być uszczypliwy ale to nie jedyne co Ci wyparowało wtedy z głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)