2

@SciFunMaRacje piękne umniejszenie wszystkich kwestii autora do najmniej ważnej xD Z Wami na prawdę nie da się dyskutować xD

2

@Recha_0684 daj mu już spokój i tak już pracuje w korpo-filii nieznaczącej w Polsce firmy. Brakuje adresu Domaniewska. Radcy prawni równając do notariuszy, adwokatów i sędziów, którzy musieli pokończyć aplikacje żeby wykonywać swój zawód to dno, tak jakby informatykę skończyć na licencjacie xD

16

@osa91 jeśli zajmujecie się "obsługą poważnego biznesu" to poprawcie stronę, bo Wam się rozjeżdża przy zmniejszaniu ekranu xDDD

4

Coraz lepiej XD
- nie mówię że nie przynosi zysków, nie ma klientów, może sobie świetnie radzi
- opowiadanie o sukcesie jest mocnym przegięciem
Wybierz jedno.

7

@GeneralXavi tak samo z biznesmenem panem osą. Ja nie korzystałem, żaden mój znajomy też nie. Nawet jak pytałem o pana Osę to żaden się nie przyznał, że zna. Może to wytwór sztucznej ale durnej inteligencji? XD

4

@Foro myślisz, że powie xD przecież historyjkę wyssał z palca, jeszcze nie zdążył wymyśleć imion do niej xD

19

@KlonaZepan ale nie współpracował z "panem" osą xD

2

@Strays77 bo nie ogląda, tylko włącza. Czego nie rozumisz? XD

16

@Foro Wielki "pan" osa będzie decydował kto odniósł sukces po współpracy z nim xD ciekawe jakie kancelarie współpracowały z "panem" osą, potentaci pewnie xD

0

@mrboom a może robił i ma deal z PKP? nie pomyślałeś o tym

6

@mekston nieważne, że restart na 56 okrążeniu tak potrzebny był Maxowi, który już miał pewne zwycięstwo a starty dzisiaj mu nie szły wybitnie xD

8

@PIETREKs Dokładnie, zwłaszcza wtedy, gdy Max po wyprzedzeniu Hamiltona w kilka sekund zrobił dwie sekundy przewagi. Widziałem, jak pchali go z FIA żeby szybciej jechał

1

@budel17 kto w Ferrari pracuje w cyrku się nie śmieje

1

@MesQueUnClub96 Narazie 100% skuteczności w tym sezonie. W każdym coś od**bali :D

4

Żul kurde .

0

@macio_944 ale tutaj w punkt

1

@Nazio87 wszystko czego brakuje xD

0

Ale tego, że po 1-0 cofniemy się i będziemy bronić wyniku, a ostatnia drużyna ligi będzie atakować to się spodziewałem

1

@Deviler ładne rozpędził kontrę. O co cho?

3

@AssisMoreira ale bida w kraju, woda z kwiatem

0

@MesQueUnClub_87 u mnie kiedyś antywirus tak zwariował że dodał google do blokowanych stron xD

1

@Medium dobrze że to Bergamo bo zazwyczaj ten najniższy kurs na kuponie nie wchodzi xd

1

@kuz Ale tu tak zawsze jest. Każdy jest lepszy od kogoś kto tutaj się nie sprawdził, a potem magicznie ten ktoś też się nie sprawdza xD

0

@barcelonaLM to nie mogłaby być prawda. Zdobyć pas mistrzowski po stoczeniu jednej walki? Nawet jeśli chodzi o taki pas xD

5

3:0 dla dżordża w kwalach z mistrzem pole position w tej samej maszynie

0

@mekston pamiętaj że Australia to do góry nogami, więc trzeba czytać na odwrót wszystko

5

Podczas drugiego treningu GP Australii popadało trochę deszczu. Oby tak podczas wyścigu.

@Kessie @barcelonaLM @Bartas7VeB @mekston @Kidd @Medium @MesQueUnClub96 @lucas/catalan

0

@shahman a my się śmiejemy z rynku wtórnego trenerów w Ekstraklapie. A w Realu Carlo - Zidane - Carlo - Zidane i tak w koło Macieju xD

0

@Kidd oznaczaj na przyszłość :)
1. Max
2. Leclerc
3. Russell
4. Alonso
5. Gasly
6. Magnusen
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Piastri

4

@Faro nie chcę być uszczypliwy ale to nie jedyne co Ci wyparowało wtedy z głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?