0

@PietrasCoelho ojej xd

1

@Meskalina tylko też bez przesady, bo w kwietniu trzeba mieć o co grać

1

Goście, którzy trenują codziennie z piłką jeden określony styl, grają ze sobą X czasu nie wiedzieli co zrobić z nią zrobić, no litości xd

0

@KrwawiaceoczyVEB z taką grą w ataku nic by tu Garcia nie zrobił, jedynie przegraliby 2 albo 3:1.

0

Pedri marnujący setę na 2:2, Lewy nie trafia karnego, Rooney z Temu też marnuje setę, ja nie wiem co ja oglądam, gości którzy z zamkniętymi oczami powinni takie sytuacje kończyć czy polską okręgówkę xD

1

@Eklerek u mnie 12:3 siadło, z nagród zarobione około 500k, więc posypało xD W końcu można pograć Yamalem z Niko i się pobawić

3

@Pawlak1992 80? Jak utrzyma formę to krzykną 120 lekko i na tym rozmowy się zakończą. A klauzule ma 450 chyba, więc na ten moment jest to transfer nierealny na finanse Barcelony, a szkoda, bo profil zawodnika idealnie skrojony pod ten styl gry.

4

@Bulbazaur17 w lidze tureckiej same zwycięstwa, bilans bramek 19:2, więc to daje tam jakiś wyznacznik. No i tureckie kluby zawsze u siebie potrafią sprawić problemy, sama atmosfera potrafi przytłoczyć na pewno. Więc jak ktoś twierdził, że Liverpool zgwałci Galate to można było się lekko uśmiechnąć :D

1

@takisobiektos czy Liverpool zgwałci Galate na wyjeździe to nie byłbym taki pewny

0

@Walker mam jakiegoś Tefala za 1700 zł od 1,5 roku, ma wszystko co potrzebne, parę dodatkowych końcówek np do łóżka/sofy, funkcję mycia też ma, więcej mi nie trzeba. Z minusów to jak masz duże mieszkanie to bateria może wymagać doładowania w trakcie xD

Dokładny model to Tefal Xforce Flex 12.60

0

@Pawlik321 albo wezmą kogoś na rolę Twistzza, a on przejmie rolę prowadzącego, też bym brał pod uwagę taką opcję

1

@Kgorecki2500 mogliby Wukonga przecenić i dać za 50 zł xD

0

@Lukikiki puszczają te spalone, bo mają takie wytyczne, akcja ma się toczyć do samego końca, a sam moment podania jest od razu analizowany przez VAR. Dwumetrowy czy centymetrowy spalony bez znaczenia, akcja ma się toczyć do momentu potwierdzenia przez system.

5

@Eklerek nasz polski odpowiednik też już wygląda jakby do iglo się szykował na zimę.

4

@Zoker no Real bez groźniej sytuacji w drugiej połowie, pięknie ich Atletico zgasiło pressingiem. Suszarka ładna tam musiała w przerwie pójść od Simeone.

2

@Roobo zazdroszczę, chciałbym przeżywać tą przygodę pierwszy raz, a jak się zna grę na pamięć to już nie ma takiej zabawy

15

@VegetaPolska dla mnie cudowny weekend, dowiedziałem się, że za 2 tygodnie zacznę nową pracę, otworzyłem właśnie trzecie piwo, Real w trąbę, a potem pogram w fifkę. Żyć nie umierać.

0

@Derean też Asencio kopie od tyłu Callaghera albo Llorente jak lecą z kontrą, mimo tego że się nie przewrócił to powinna być druga żółta i do bazy. To samo Masturbatonto, dostał dopiero żółtko za kopnięcie piłką w ławkę rezerwowych, za faule zatrzymujące kontrę zero xD

Ja serio się zastanawiam jakie są tam kryteria. Oni to losują sobie przed każdym meczem za co jest kartka czy co.

1

@Messibestplayerintheworld cud, że nie doszukiwali się jakichś magicznych kontaktów przy tych nurach w polu karnym

0

Jedyny minus tego meczu to duo komentatorskie. Święcicki z tego meczu robi absolutne arcydzieło w każdym aspekcie, a Ci dwaj tam pieprzą o jakichś rekordach Masturbatonto, których wymienić nie potrafią xD

3

@blakkudium niech on się leczy na spokojnie, a nie jak zwykle w klubie panuje optymizm. Dobrze pójdzie to go puszczą najszybciej jak mogą, gość źle stanie i spędzi rok w szpitalu. Jest Szczęsny, nie ma aż takiej lipy na bramce. Czy w tym klubie wszystko musi się dziać na wariackich papierach?

1

@Eklerek i Como brameczka, napisz tak jeszcze 2x i może siądzie jeszcze w 1 połowie xD

2

W tym całym uniwersum United szkoda mi jedynie Fergusona, że chłop na stare lata musi patrzeć jak klub, który za jego sprawą był jednym z najlepszych na świecie stacza się co roku coraz bardziej.

0

@Kubsoleon jakby jeszcze każdy z tych klubów dopłacił miliard to tak, inaczej nie ma opcji

0

@Kgorecki2500 nie wiem czy Ci się na PC opłaca to kupować jak dalej błędy z rozłączaniem pada są, optymalizacja leży i musisz kombinować jak koń pod górę żeby w ogóle zagrać w grze za którą zapłacisz blisko 300 zł. Nie hejtuję wyboru platformy, po prostu radzę odpuścić ten produkt na komputerze, bo szkoda nerwów.

0

@kochampiw0 Origins, Odyssey, Unity i AC3 wg mnie są jeszcze spoko.

0

A mieliśmy być tak zajebiście przygotowani przez brak gry na KMŚ. Ehh, sezon się dobrze nie zaczął, a już skład się sypie, ale z drugiej strony lepiej teraz niż na wiosnę.

0

@Stinger_ wydaje mi się, że Canal+ nie dopuściłby do tego żeby tracić odbiorców. Wg mnie na 99% to będą mecze drugiej kategorii, jakieś w stylu Totki z Bodo/Glimt, Newcastle z Unionem itd.

2

@macio_944 dlatego coraz mniej radości sprawia mi oglądanie piłki. Takie turnieje powinny być zarezerwowane dla najlepszych, ścisłej topki, same mecze na najwyższym poziomie i max 2 albo 3 reprezentacje, które "spełniają marzenia", a nie połowa to jakieś z dupy wzięte Wyspy Zielonego Przylądka, które tam na wycieczkę pojadą, same przegrane i do bazy.

1

@gorgota chciałem i mam, z sbc 77x2 xD

https://zapodaj.net/plik-TdjdNc9Geq

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?