19

@Ojciec5tkidzieci współczuję tym, którzy będą musieli iść na to cudo ze swoimi pociechami, bo inaczej im żyć nie dadzą XD

9

@Pedri16Future ja takim ludziom po prostu współczuję jeśli to nie jest trolling

0

@Popitek12 trylogia Ezio, 3, Black Flag

0

No i wykrakałem, zszedł na ziemie xD

0

Yamalek, zejdź na ziemie, bo się wkurwiający robisz XD

0

@Virusk3 obawiam się, że tak. A to nigdy nie jest zdrowe dla klubu w dłuższej perspektywie.

0

Lewy strzela 10/10 takich :v

4

Dawaj Flick te zmiany, bo jest tyle niedokładności i niechęci w nich, że dramat

2

@DragonxNF 0 kontrowersji. To sędzia ma obowiązek przerwać grę w takiej sytuacji, nie piłkarze.

2

@Pomimo27 a przyjdzie mecz z kimś silniejszym i będzie się odbijał od obrońców jak od ściany xD

1

@Terapuls oczywiście, że tak, ale wszyscy wiemy, że i tak będzie narracja, że sędzia pomaga Barcelonie :D

1

Ale tu będzie smród po tym meczu XDD Oczywiście wina Barcelony, że ten sędzia powinien sędziować max A klasę. Gość nie ogarnia nic.

6

No sędzia debil, to nie wina Barcelony XD

9

@marcin62 ta asysta z Holandią to jakiś komos

1

@Sulimo gameplay imo spoko, ale fabularnie słabo, ogólnie wypełnienie tego świata jest tak monotonne i powtarzalne, że możesz się odbić po kilku godzinach. Ja ograłem, ale do tego świata wrócę jak wyjdzie druga część. Na "1" nie mogę patrzeć xD

1

@clyde ziemniaki z papryką i schabowe + surówka z pora taka zimna z lodówy

0

@Arden a jaka jest ta definicja samotności? Bycie singlem?

2

@Kgorecki2500 skurwysyny

0

@marcin62 chodziło mi o Cyberpunka i sławną scenę z Jackiem, nie dopisałem.

0

@4drian0 no to zapewne zobaczymy gameplay demo albo drugi trailer z Wiedźmina 4 (oby tym razem bez ogromnego fabularnego spoilera XD) . Redzi lubią nakręcać, tego u nich nie lubię najbardziej.

1

@Persempretito finał LM Milan vs Liverpool 2005 lub Barcelona vs Arsenal 2006, nie pamiętam dokładnie, ale jeden z tych dwóch na pewno.

0

@BorzyKrzys u nas czwartek i piątek odczuwalna 40, także też się doczekamy tego piekła

2

@kundee Redzi nie robią nudnych gier akurat. Świetnie potrafią pisać gry pod względem narracyjnym, spina się do wszystko, każda postać ma jakiś charakter. Nie jest to robione "na kolanie". Jeszcze jakby się optymalizować nauczyli na start gry to byłoby cudownie :D

0

@Laminedependencia polecam dograć sobie moda na tekstury, tylko dolicz +2gb do wykorzystania vramu.

1

Fajny ten BF6, zapowiada się o wiele lepiej niż poprzednik. Póki co gra jest mega dynamiczna na tych mapach, które oferuje beta. Liczę po cichu, że po premierze będą też większe, bardziej wolniejsze mapki, ale ogólnie na spory plus to co obecnie dostarczyli.

16

@Jakchcesz żeby ciemnota nie wyciągająca wniosków z poprzednich lat na nich głosowała. W ogóle wierzenie w cokolwiek co mówi jakikolwiek polityk to dla mnie jakaś abstrakcja xD

1

@4drian0 byłem 270k jak wszedłem, około 11, teraz mnie łączy z serwerami. Szybko to idzie.

1

@Frimpong w Tibii nie było takich problemów :v

0

A człowiek chciał sobie pograć z rana xD

https://zapodaj.net/plik-bDLQNAwSCO

0

@4drian0 nie dziwię się, gra wygląda średnio, animacje są jakieś drętwe, dialogi mi przypominają gadanie z npctami w Asasynie xD Do tego Unreal Engine ahh :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?