PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@mekston ta przyzna xD
0
@Culer9002 no i zajebiście, zawodnicy oczyszczeni z odpowiedzialności, wina trenera, nic się nie stało, pora na cs'a.
2
SKUPIAMY SIĘ NA LM XDDDDDDD
0
No to dawać PSG gola i może pan Turek kończyć zawody
0
@OskP chyba Chelsea/Sporting wygrać i tak samo PSG/Newcastle wygrać. A oni przegrać oczywiście.
0
@Wojcio no właśnie najgorsze, że ona będzie miała jakiekolwiek prawa do jego majątku xd Nie wiem jaki jest Robert prywatnie, ale nie chce mi się wierzyć, że to co ona mówi i mu umniejsza po nim spływa, a jak będzie później dużo częściej w domu, obowiązki z kariery mu odejdą to ta cierpliwość może się skończyć. Szkoda mi go i dzieci, bo to co Anka odwala po przeprowadzce do Barcelony jest straszne.
0
@D10SLEO wyczuwam rozwód niedługo po tym jak Robert zakończy karierę.
3
@Pedri16Future gość ma furę szczęścia, że trafił na nieogarniętą osobę i mimo wszystko, która miała jakiś hamulec. Gdyby było inaczej to już by mu pogrzeb szykowali niestety.
Osobiście nigdy bym się nie zdecydował na taką pracę właśnie przez możliwość trafienia na takich psychopatów.
2
@Gibbon_FCB spokojnie, zaraz dostaną karnego
1
@Kgorecki2500 robisz platynę w każdej grze? xD Nawet jak jakieś osiągnięcie jest na zasadzie "upoluj każde zwierzę w grze robiąc to po cichu" albo "przejdź grę bez odniesienia obrażeń"? Czy takie hardcorowe odpuszczasz?
0
@Eklerek o maj gat
1
@Frimpong tylko Steam, na Epicu kupiłem jedynie Alan Wake'a i wiem, że nigdy więcej tego już nie włączę xD Za 2 tygodnie mogę dołączyć do mojej rodzinki na Steamie (znika im limit czasu na dodawanie osób), też fajna opcja, bo mają parę gier, których ja nie mam i też z mojego konta będą mieli młodzi co ogrywać.
0
@bartulek98 też mam takie odczucia. Sama beta i początek grania w pełna wersję był naprawdę efektem wow, a im dalej tym gorzej. Też mam wrażenie, że jest zbyt bardzo ubogie wyposażenie, rozwijanie go też jest dla mnie bardzo słabe. Kilka broni wartych uwagi i najbardziej opłacalnych do grania żeby nie dostawać od każdego w łeb dosłownie.
1
@marcin62 dokładnie, mi się po 60 godzinach strasznie znudził ten BF.
3
@clyde tych mniejszych kawałków na cienkim cieście to nawet się nie czuje xD Ale jakieś serowe brzegi na tym ich cieście "pan" to ostry zapychacz akurat. Zależy jak się trafi, nie pamiętam czy oni mają jakiś swój harmonogram jak to przynosić czy to totalnie losowa sprawa.
Daleko niby nie mam, a ostatni raz w Pizzy Hut byłem podczas mundialu w 2018 roku, więc wypadałoby wrócić na testy.
@mrboom wypraszam sobie, jak na kompletny brak hamulców co do jedzenia i zamiłowanie do gier zawsze byłem i jestem szczupły xD
0
@clyde Byłem prawie 10 lat temu we Wrocławiu. Zjadłem wtedy 18 kawałków jak dobrze pamiętam. Dzisiaj pewnie ten wynik bym poprawił xD Może się wybiorę w tym roku.
1
@Pedri16Future ciekawe, ale wygląda to na jakąś ustawkę xD Tak czy inaczej widać jak boli tych prawilniaków to co mówi, takimi zagraniami i pruciem się przyznają mu tylko rację. Goście, którzy nawijają o zasadach, 60tkach, gardzą systemem i służbami sami idą współpracować z organami ścigania, coś pięknego haha.
Film o Bonusie zleciał z kanału swoją drogą :D
0
@Tomaszekkkkk słabo ci idzie to zgadywanie w takim razie xD
1
@Bzyczekk Kasix i jej chłopak, oboje promują hazard na potęgę (ona oczywiście udaje grzeczniutką). Ona też jej śliska, była z nią afera ostatnio za promowanie scam strony z kluczami do gier itd xD.
2
@Bzyczekk a ta znowu ryczy, jasny gwint xD
Nie dziwie się, że dla niej wzięcie kredytu trwa dużo czasu jak jest taką tępą dzidą. A może bank nie dałby jej żadnych pieniędzy gdyby prześwietlił jej historię i w jakie ciepłe źródełka była zamieszana? I z kim się trzyma w internecie? :v
0
@Katalończyk 99 przecież to jest kurwa na równo z linią
0
@FCB24 a ja bym nie chciał. Paris nie pasuje swoją osobą do tej poważnej telewizyjnej otoczki. Musiałby się gryźć w język i tracić swoje atuty, które idealnie wykorzystuje w streamingu.
1
@Kubajnos345 nie no dawać już tych frajerów do golenia w kolejnym klasyku. Flick musi zwolnić kolejnego błazna.
0
@Eklerek nie chce mi się wierzyć, że można być taką ciotą żeby nie postawić się komuś kto Ci zabrania pić wodę w ramach kary XD Trzeba być niesamowitą pizdą. W normalnych warunkach ten "trener" z tego lasu wracałby połamany.
1
@Rupert_Haubica gdyby było prawdziwe to trąbiłyby o tym wszystkie portale i media. Pewnie jak zwykle fejur z tego gówno AI, zaczyna mnie to już irytować xD. Neymar jest jaki jest, ale nawet on raczej nie pozwoliłby sobie na takie zachowanie, bo to już mimo wszystko spore przegięcie.
1
@macio_944 puchar krajowy, który wlicza się w potrójną koronę wcale nie jest ważny przecież. W sumie nigdy nie mieli okazji poczuć jak ważna jest dominacja na krajowym podwórku, więc ja ich nawet rozumiem :v
1
Odpaliłem flashscore i nagle 2-2, no a żeby to pierun strzelił
2
@blakkudium przepiękna bramka, nie tak jak Lewandowski z Realem
2
@Bernard777 dostałem to już chyba ze 2 miesiące temu
10
@urbipl Ależ cudownie się patrzy na to jak gość za ogromne pieniądze rozwala całą szatnię, przez co nie bardzo jest z nim co zrobić xD
Niech tam siedzi do końca kariery, takie obrazki to coś pięknego dla kibica Barcelony.