0

W tym meczu nikt nie chce wygrać

0

Wjeżdża właśnie Android 17 ,stabilna wersja.Jak ktoś chce pytać potem to pisać

0

@Striker sprawdzi się

5

Tak się śmieli że dyktator się oszczędza bo mundial,ale to oszczędzanie to chyba do fazy pucharowej będzie

0

Jaja będą jak Francja nie wyjdzie jak kiedyś Niemcy

0

Czemu go wciąż nie wyrzucą za te teksty? Jakieś haki ma na bank.

1

@Zoker Ustalmy jedną rzecz.
Pokaż mi dwa mecze, które skomentowałeś na takim szczeblu.

0

Borek jak zwykle będzie obrażał cały mecz

1

Skład z Fify z bogatym inwestorem


2

@wojopancer Wysunięty napastnik

2

@Safrani Pixel 10 pro i zamykamy dyskusję

3

Może w końcu ktoś zrobi z nim porządek


1

@NeroTFP1 o czym druga książka?

0

@LOPEZ16 pan policjant czy żołnierz?

0

@TR3YWAY budowa jako trening,wszyscy wiemy jak jest

0

Byliście kiedyś świadkiem śmierci?

2

@NeroTFP1 Równie dobrze mógł nie wziąć leków typu pregabalina,ktoś kto wie o swojej chorobie musi być bardzo restrykcyjny w tym

3

@Arden i 0;0 jak wczoraj

3

@NeroTFP1 no i teraz nasuwa się pytanie,że jeśli wiedział o padaczce niekoniecznie powinien mieć uprawnienia do jazdy.

1

@Filipem ładne życie bezrobotnych

0

@Kapitan9 napisz to po portugalsku do deco official na X

0

Dla picu 30 kwietnia kliknąłem jakiś drop z McDonald's,taka koszulką z tym ludzikem z nowego szejka. Patrzę a tu wczoraj info że paczka w paczkomacie czeka. Fajna jakość bo bawełna normalnie i kieszonka na lewej stronie wyszywana ładnie.Sprezentowałem żonie.

Najgorsze że jak był drop koszulek Barcy z tą Pattą na zalando to moment klikałem raz za razem i już nie było...

0

Już nie strzelać bo mi typ nie wejdzie

2

Lakaka na ratunek

0

Ta Belgia to jednak bezjajeczna jest

1

Cerro Grande na varze

0

Sędzia z japy mocno nieprzyjemny

0

Argentyna gorzej zaczynała nie ma co panikować

0

Depav zapisali?

0

@MateS nie byłoby wygranej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?