Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tym meczu nikt nie chce wygrać
0
Wjeżdża właśnie Android 17 ,stabilna wersja.Jak ktoś chce pytać potem to pisać
0
@Striker sprawdzi się
5
Tak się śmieli że dyktator się oszczędza bo mundial,ale to oszczędzanie to chyba do fazy pucharowej będzie
0
Jaja będą jak Francja nie wyjdzie jak kiedyś Niemcy
0
Czemu go wciąż nie wyrzucą za te teksty? Jakieś haki ma na bank.
1
@Zoker Ustalmy jedną rzecz.
Pokaż mi dwa mecze, które skomentowałeś na takim szczeblu.
0
Borek jak zwykle będzie obrażał cały mecz
1
Skład z Fify z bogatym inwestorem
2
@wojopancer Wysunięty napastnik
2
@Safrani Pixel 10 pro i zamykamy dyskusję
3
Może w końcu ktoś zrobi z nim porządek
1
@NeroTFP1 o czym druga książka?
0
@LOPEZ16 pan policjant czy żołnierz?
0
@TR3YWAY budowa jako trening,wszyscy wiemy jak jest
0
Byliście kiedyś świadkiem śmierci?
2
@NeroTFP1 Równie dobrze mógł nie wziąć leków typu pregabalina,ktoś kto wie o swojej chorobie musi być bardzo restrykcyjny w tym
3
@Arden i 0;0 jak wczoraj
3
@NeroTFP1 no i teraz nasuwa się pytanie,że jeśli wiedział o padaczce niekoniecznie powinien mieć uprawnienia do jazdy.
1
@Filipem ładne życie bezrobotnych
0
@Kapitan9 napisz to po portugalsku do deco official na X
0
Dla picu 30 kwietnia kliknąłem jakiś drop z McDonald's,taka koszulką z tym ludzikem z nowego szejka. Patrzę a tu wczoraj info że paczka w paczkomacie czeka. Fajna jakość bo bawełna normalnie i kieszonka na lewej stronie wyszywana ładnie.Sprezentowałem żonie.
Najgorsze że jak był drop koszulek Barcy z tą Pattą na zalando to moment klikałem raz za razem i już nie było...
0
Już nie strzelać bo mi typ nie wejdzie
2
Lakaka na ratunek
0
Ta Belgia to jednak bezjajeczna jest
1
Cerro Grande na varze
0
Sędzia z japy mocno nieprzyjemny
0
Argentyna gorzej zaczynała nie ma co panikować
0
Depav zapisali?
0
@MateS nie byłoby wygranej