2

Było grać do Olmo

2

Najprostszy hymn na świecie

0

@bartekvisca Gry które kupiłem na premierę jakie ostatnio pamiętam to Harry Potter FC 26 i Indiana Jones.

Resztę kupuję po 2-3 miesiącach

0

@bartekvisca też widziałem ten screen ale ciężko uwierzyć

0

@Kgorecki2500 nie no max 380 za nią zaśpiewają

1

@Kgorecki2500 nie wiem o czym relacja ale najlepsze rzeczy jakie jadłem we Wrocławiu to Mango mama na rynku. Dalej są?

0

Ile jesteś w stanie wydać na GTA VI ?

2

W całych tych przeróbkach o Endricu i Carlo ten jest najlepszy


1

@July_6_BcN tu już chcieli ogłaszać Twoje zaginięcie

0

Co gostek Arka Wrzoska klatką piersiową udusił hahaha

1

@Comentateiro doppelhertz dawka wzięta?

0

@Geble przecież on jest wieku olise więc mógłby być tą gwiazdą dawno

0

Żeby się nie okazało że zaraz w panice sprzedamy Raphinie,bo zarząd pomyśli że on już będzie szklanką i mamy ostatni moment,a za niego ściągniemy tego Summervila

2

@VEBVC14 ja zacząłem trochę siłowni to się zmieniam pomału ale tak to nie

13

@APTAPT to był Kamil gala który dostał wypis ze szpitala po meczu Argentyny

2

@Encore wy to do specjalisty się udacie pod rękę jak Portugalia z grupy nie wyjdzie

3

@Comentateiro to z Niemiec ta pogoda burzowa przyszła

8

@PatrychoO to jakieś Twoje drugie konto na bank

9

@majkiii chyba leków

0

Zaczynasz tak mieć że czekasz tylko na mecze Argentyny?

0

@clyde Ty pewnie grasz zazwyczaj w coś typu DS i inne więc nie moje klimaty,ale możesz pogłówkować grając w Disco Elysium.

2

Tu jest karny normalnie, ręka na ciało poszła

2

Szalona walka w lidze typerow,od 5 do 51 miejsca
@majkiii tyle czasu lider i też w dupę, @APTAPT wyskoczył jak Filip z konopii

4

Dzisiejsze mecze to kara dla tych co narzekają na ekstraklase

1

Ja tam go biorę, a po weekendzie kupi go Madryt

1

Co to za kaganiec?

11

@Szmulek Tak, wczoraj nad ranem.
On zawsze będzie nasz.

1

@Barca_bwo ciekawe jakie zawody miał pewien piłkarz z Portugalii

6

Hahaha,kurwa od X czasu kibicujecie Blaugranie i wiecie co trenerzy mogą wymyśleć z piłkarzem jak sami go chcą w składzie ale sraczkę macie dalej bo w pierwszym meczu Gordonowi coś nie wychodzi.
Ludzie kochani!
W maju będziecie nazywać go Goaldon

6

@wyrek Raczej Laporta go weźmie na bęben

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?