La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1412 Culés

0

Żeby się nie okazało że zaraz w panice sprzedamy Raphinie,bo zarząd pomyśli że on już będzie szklanką i mamy ostatni moment,a za niego ściągniemy tego Summervila

0

@Nazio_87 la rambla za rok: a bylo sprzedac jak oferty byly to teraz trzeba się męczyć

0

@Nazio_87 Where wady? Summerville to przyszła gwiazda.

0

@Nazio_87 bo jego trzeba sprzedać w tym okienku

1

@Nazio_87 no bo to jest ostatni moment, jakby wpadło ze 100 mln to sprzedać. Rapha chyba równia pochyła

0

@Geble przecież on jest wieku olise więc mógłby być tą gwiazdą dawno

0

@Nazio_87 Nie każdy zostaje gwiazdą tak szybko jak Yamal czy Olise.

Nie no ja trochę śmieszkuję oczywiście, aczkolwiek podejrzewam, że jak nie sprzedamy Raphy w tym oknie to może być standardzik, spadek formy, a potem sprzedaż za czapkę gruszek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?