Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@majkiii chyba leków
0
Zaczynasz tak mieć że czekasz tylko na mecze Argentyny?
0
@clyde Ty pewnie grasz zazwyczaj w coś typu DS i inne więc nie moje klimaty,ale możesz pogłówkować grając w Disco Elysium.
2
Tu jest karny normalnie, ręka na ciało poszła
2
Szalona walka w lidze typerow,od 5 do 51 miejsca
@majkiii tyle czasu lider i też w dupę, @APTAPT wyskoczył jak Filip z konopii
4
Dzisiejsze mecze to kara dla tych co narzekają na ekstraklase
1
Ja tam go biorę, a po weekendzie kupi go Madryt
1
Co to za kaganiec?
11
@Szmulek Tak, wczoraj nad ranem.
On zawsze będzie nasz.
1
@Barca_bwo ciekawe jakie zawody miał pewien piłkarz z Portugalii
6
Hahaha,kurwa od X czasu kibicujecie Blaugranie i wiecie co trenerzy mogą wymyśleć z piłkarzem jak sami go chcą w składzie ale sraczkę macie dalej bo w pierwszym meczu Gordonowi coś nie wychodzi.
Ludzie kochani!
W maju będziecie nazywać go Goaldon
6
@wyrek Raczej Laporta go weźmie na bęben
5
Najlepsze barwy na trybunach migneły
6
10 minut wytrzymałem pierdolenia Borka.
0
Pajacerka ma się dobrze
0
@krycha2201 oglądałem i po prostu go nie zapamiętałem
2
Pierwszy raz Gordona w akcji zobaczę
0
No to teraz Modricie czy Belisie?
11
On psychicznie siedzi już dawno, przypatrzcie się dobrze.
Portugalia po raz kolejny nic nie ugra bo mają problem
A Argentyna ma szefa z krwi i kości
0
Doliczy tyle póki nie trafi
0
Kryją chłopa jak Misugiego w Tsubasie
0
Znowu pokazał że spalony?
0
To jest ten kapuadi z gorszego klubu z Warszawy?
1
Naprawdę wygląda jakby miał się rozpłakać
1
Przerwa żeby mental naładować bo uleciał ze strzałem
0
No i mamy pierwszy viral
3
Przecież to Kongo na lajcie może to wyciągnąć
0
@Piotr,1985 a nas tam i tak nie ma
0
@Deathwing112 poczekaj bliżej końca meczu
0
Czemu oni nie grają ze swoim kapitanem?