2

Lakaka na ratunek

0

Ta Belgia to jednak bezjajeczna jest

1

Cerro Grande na varze

0

Sędzia z japy mocno nieprzyjemny

0

Argentyna gorzej zaczynała nie ma co panikować

0

Depav zapisali?

0

@MateS nie byłoby wygranej

6

Ja tłumaczący @Luciano99 i jemu ojcu że alkohol to nie jest droga.


2

Daiki Ito,tu poskacze,tam pogra.

0

Naprawdę w żaden sposób nie można samemu ten obraz poprawić? Już wszystkie wspomagacze na oledzie wyłączone nawet i dalej jakość z 2002 roku

0

@TR3YWAY przechywtem miało być

0

@TR3YWAY nachwytem martwy można? Nie wstyd?

5

@Kibol_83

Pieniążki nie grają

0

To Shunshuke Nakamura który ma 145 lat?

0

No ciekawe czy wsadzą te 8

0

@NeyM 2:2 będzie

0

Curacao mniejsze niż cała Warszawa.

Polski nie ma na tym turnieju.
Tu nie ma co dodawać.
I jak komuś przykro z tego powodu to polecam to zmienić,bo nie macie na to żadnego wpływu

0

Ale pograli sąsiady

1

Neue Deutsche Welle na trybunach

0

@aspr1me ze dwa minimum

1

Rudiger dalej bez leków

1

Debilu nie mówi się w każdym bądź razie

1

Potężne Die Manschaft

2

@Comentateiro na podwójnej z lodem już pewnie

0

Wyobraź sobie sytuację gdzie ta bramka wpada w meczu z Polakami

8

Kurakao co ty robisz!!

0

Hahaha hahaha hahaha

0

Ale my się z ręką w nocniku obudzimy,a mój Boże.

0

Pytanko do osób które przenosiły/zakładały konto w PKO .
Czy kartę dostaje się od razu czy przychodzi pocztą?W takim przypadku płatnośći do momentu przyjścia karty jest tylko przez blik?

0

To był Rod Stewart?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?