15

Brakuje tu bardzo Di Marii

0

150 za typa co strzału nie oddał?

0

Ten Laimer to biały rudiger

23

Potwierdził Alvarez że idzie do nas właśnie pokręcił do Leo głową przytakując.

0

Borek czy ty jesteś normalny?

14

Alvarez ładuje bramkę ściąga koszulkę a pod spodem nasze barwy.

To by było osobiste wyznanie dopiero

1

Dostanie ZP jak obroni mundial?

2

Już kurwa się zaczyna,jak anschluss był to nie byli tacy bojowi

1

@Roobo

"To Roberto...Alba inside..its messiiiiii!"

3

Chłop się zrespi po przerwie albo jeszcze przed. Oglądacie go sto lat przypominam.

2

Szkoda,ale Belgia już i tak miękko

1

@LAMC_10 otóż to

0

W sumie jedna z ładniejszych akcji na mundialu

1

Hahahaha ta Belgia to umie być bezjajeczna mocno

1

@FcPortoFan1999 Po prostu uświadamiam innych

1

@FcPortoFan1999 napisz to jeszcze trzeci raz po meczu tak jak podczas Hiszpanii.

Tylko utwierdzasz mnie że piszesz aby pisać.

Mowa trawa

0

O takie o


0

To jest ukryta przerwa na reklamy

0

Ten jeszcze sędziego pod nosem wyzywa

1

Zamyka mordy mocno, kapitalny gol

0

@Rifek Obejrzyj Rocky 4 i przestaniesz brać jakiejkolwiek tabletki bo ból jest tylko w głowie

5

Czyli koniec bramek w meczu

5

Ten komentator to by oblodził Olmo najchętniej

1

Takie bieganie za piłką też męczy psychicznie

3

Real Madryt jutro będzie rozmawiał z agentem Mikela

1

Mówiłem że tu będzie wysoko

0

Pedri to się chyba z @July_6_BcN dziś nie widział...

0

Ukłon w stronę Saudyjczyków i religii. Ładne zachowanie

0

Szybko zaczęli,nie ustawać w strzelaniu proszę

0

Tu się skończy dość wysoko wynikiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?