3

Teraz Albon w źwirze,mega szarpana ta sesja xD

3

Ale Stroll się rozwalił w 3


30

No to w takich wypadkach powinien być walkower,nie są w stanie przygotować boiska do gry to nie gramy i elo

0

Na razie ferrari nie wróciło jeszcze z wakacji,dobrze że to dopiero 1 trening xD

0

Kimi już w źwirze,słabiutko jeździ w ostatnim czasie

0

@Kubsoleon no Hojlund niesamowity napastnik który strzelił mniej bramek niż ten rezerwowy a ten Woltemade zabójcze 12 xD

2

@Popitek12 Lando to slabiak,Oscar lepszy

0

@BezglutenowyPedri my nie musimy go sprzedawać,jak Chelsea go chce to niech dają 90-100 albo wypad,jak takie kasztany jak Hojlundy czy inne Woltemady idą za 80 to nie widzę innej opcji niż taka kwota za Fermina

3


Oby przed startem nie padało bo już czuje 2 godzinne opóźnienie żeby tor wyschnąl i kolejna procesja w sezonie xD

4

Spoko że z Chelsea,chciałem zobaczyć właśnie taki meczyk

1


Nie no ea niesamowicie zmusza do grania w to gównienko xD griddy i Ronaldinho 99 to obowiązek żeby w to zagrac

0

@Frimpong no niby tak ale nie zdziwiło by mnie gdyby zostawili więcej miejsca na kart eventow,w poprzednich latach tak robili w niektórych przypadkach

3


Ale polecieli,myslalem że dostanie z 86/87

4


Dobrze ze tylko Henry będzie można zrobić ta cieszynke xD to jest zdecydowanie gorsze od griddy

0

@4drian0 rok kontraktu mu zostało dlatego tylko 30

5


To byłoby mega ciekawe,chciałbym to zobaczyc
@mekston @Popitek12 @budel17 @patrix211 @Eklerek @lucas/catalan @Chaoss @Kessie

2


Wracamy do gry @Eklerek xDDD

0

@gumaz ja korzystam z luxmedu i mam na razie wszystko za darmo

4

Oczywscie wtedy kiedy mam ich na kuponie wypierdolił piłkę w kosmos jak Ramos xDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

20


Najlepszy transfer ostatniej dekady,po prostu magik.Pamietam jak tutaj były głosy po tym jak Pedri niestety stracił sporo czasu przez kontuzje żeby go sprzedac bo szklanka a tutaj przyszli fachowcy i Pedri jest w formie zycia

1

Martwi znowu gra obronna ale jednak cieszy że ta druzyna udowadnia że jest nie do zajebania mentalnie,najważniejsze że są 3 punkty

3

@NeroTFP1 zamiast Pepa to jego była żonę jako asystentka Flicka,to ona stoi za jego sukcesami

19


Najlepszy De Jong w histori Barcelony i najlepsza 9 razem z Auba

0

@Comentateiro https://zapodaj.net/plik-RjbwURuAS5
To niech sobie rozgrywa bo i tak nie zbliży się do sezonow jakie zagrał w Bayernie Lewy za które powienien mieć co najmniej 1 złota pilke
I nie mówimy o tym kto jest lepszy obecnie ale ogolnie

1


Niektórych chyba dalej boli dupa ze Lewy wybral bankruta a nie wielki bayern xD

2

@Safrani jak najbardziej tak,same pyszności

2


No niesamowicie Pl odjeżdża innym.Ktos wie jak to wygląda w innych ligach,czy też są jakieś problemy z ffp czy co.Czy jest więcej takich Tebasow na świecie co utrudniają rozwój w swoich ligach xD

0

@FiscaelBarca to nie nasz problem,wystarczy rozwiązać z nim kontrakt i pozwolić mu po prostu trenować u nas

0


Że Oriol jest nadal naszym piłkarzem to jest niesamowita kompromitacja,ta sprawa powinna zostać załatwiona od razu jak wrócił z wypożyczenia a tutaj czekają na nie wiadomo co xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?