1

Idealnie się ten wyścig ułożył dla Oscara,pieknie

4

Koniec dla Lando hahaha Hadjar na podium na razie

2

Ale będzie płacz Russela xD

0

Ale pięknie wyglądałby Hadjar na podium,oby mu się udało ale raczej bez szasns

2

Dobra niech się rozpada a nie takie gówno kropi xD

0

Aha człowiek poszedł do kibla a tu takie jaja xD na chwilę go zostawić samego ehh

0

Max może być ugotowany jak zaraz nie zacznie padac

1

Ładnie Lando wyprzedził

2

Max na miękkich to pewnie będzie jechać na 2 pit stopy albo liczą na deszcz na początku wyścigu,no ciekawe

1

@Eklerek raczej się nie wydarzy bo mają te zasrane papaya rules xD ale przydałaby się taka hiszpania 2016 żeby trochę emocji bylo

0

@Barcafan2020 byłem i polecam ale też zależy jakiego filmu oczekujesz,jak typu jak jakaś obecność czy annabele to nie licz na to bo ten film jest zdecydowanie ambitniejszy

18

@maroon wiesz ile dziennie umiera ludzi? I co mamy komus wspolczuc bo umarł przez swoją głupotę,należy się cieszyć że nikogo więcej nie zabrali na inny świat

6


Że są jeszcze ludzie którzy kupują takie gówno,to już lepiej sobie coś po prostu zamówić albo samemu ugotować xD

1

@Popitek12 gadasz głupoty popitek

0


W życiu bym nie powiedział że ona ma 12 lat tutaj xD
Ale tak to jest jak się ma takich rodziców jak Kanye i kardashianka którzy są mniej lub bardziej odklejeni od rzeczywistości

3

@D10SLEO strzelił i to nam w finale pucharu krola

0

Dawno nie słyszałem żeby jakiś komentator walczyć tak o jakąś nieuznana bramkę xD

0

I teraz real przygrywa mecz po jakimś wylewie w 95 i absolutne sceny byłyby w rmtv xD chciałbym to zobaczyc

1

Ale wylew XDDDDDD

1

@Hubertusk nie bo spalony :)

1

Akurat włączyłem xDDDD

2

Atletico po prostu postanowiło się zesrać na poczatku sezonu żeby później nie było na nich presji że mogą powalczyć o mistrza xD

2

Hadjar ale kółko,ustawi się obok Maxa w 2 rzędzie.

1

Ferrari na razie dramat...
https://zapodaj.net/plik-0olL3FazMq

0

@IrekPOL nie mam linku

1

Stroll znowu w źwirze xD

5

@Kubsoleon straszne na prawdę xD ktoś ma inną koszulkę niż ty to trzeba mu jebnąć od razu? Takie jednostki które tak myślą powinny być zamykane w klatkach daleko od ludzi

0

@messi564 wygrać 3 mecze albo po prostu zagrać 6 w turnieju gdzie trzeba mieć tylko złotych zawodnikow

0

@Eklerek ferrari poświęca ten wyścig żeby na Monzy zrobić 1-2,tak bedzie xD

1

Piastri co teraz odwalił xD ewidentnie większość jeszcze nie wróciła z wakacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?