MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Lionel_Messi10 no masz rację,Julian to nie Griezmann bo Francuz w momencie transferu był lepszym zawodnikiem
3
Ale człowiek by zobaczył last dance dziadków w mistrozwskich bolidach,dałbym sobie rękę uciąć że daliby o wiele większe show na torze i poza nim niż to co teraz mamy
3
Bardzo dobre wiadomości,oby poszło mu jak najlepiej.Teraz czekamy na informacje co z Romanem,Tymkiem i Kacprem
10
@reloaded ale ty wiesz ze to są normalne osoby jak ty,spokojnie nie zarazisz się homoseksualizmem przez telewizor
1
Ale jaja ze redbull(Max) już traci tylko 8 puntkow do Ferrari i ich po prostu jebnie xDD dział techniczny z maranello po takim gównie jakie przygotowali powinni już iść na kolanach do Abu dhabi na ostatni wyścig i przepraszać kierowców xD
2
W Sauberze to mieli więcej szczęścia niż rozumu
0
@Pedri16Future po tym co dzisiaj zagrali to każdy zasługuje na 1
1
Garcia łapie to w zeby,taka prawda
Dawno się tak nie cieszyłem na przerwę reprezentacyjna
Dramat...
1
@ZuczekFCB1899 hamulce przegrzane i to solidnie albo nawet coś poważniejszego
0
Uff Lewis to utrzymał xDDD hamulce wytrzymały
0
No to teraz powtórka z Austri i Oscar będzie największym zwycięzcą tego wyścigu xD
6
@JanuszKorwinMikke a to mecz już się zaczął że już narzekasz? xDDD
0
Talibantonelli musi uderzyć bo inaczej nic się nie stanie xDD
2
No to talibantonelli eliminuje całe top5 i Ferrari po zwyciestwo xD
0
https://zapodaj.net/plik-hbShZH3LOh
Niby traf niezły ale ten thuram po Evo też jest bardzo fajny ale zawsze mogło być gorzej jak za bilans 10-5
0
@Frimpong nie obrażaj pan,żaden madryciak
1
@Kgorecki2500 bo wolę go na razie sprzedac za 100 a później go kupić jak będzie tańszy a teraz sobie kupię pewnie pacho
0
https://zapodaj.net/plik-s6wey0ujPB
Opłacało się wbijać ta elite w sb,luźna stówka wleciala
0
Coś się stało u Maxa chyba bo zwolnił jakoś dziwnie
1
Russel jaki czas wow
0
Lewis na razie dobrze wygląda,oby tak samo było w q3
2
Ale slodziak,no jestem mega ciekawy jak wyjdzie ten film bo opinie ma niezle
23
Nico zapraszamy do nas,oferujemy młody dynamiczny zespół,owocowe czwartki i darmowe spotyfy premium.
0
@ACMaldini3 hajs pewnie jest,gorzej z rejestracją później xD ale może jak wrócimy w końcu na camp nou to wocimy troche do normalności
4
@cool1899 a kiedy nam zabrakło Gundogana w poprzednim sezonie? xDDD
0
Już tak na chłodno to oczywiście nie podobało mi się druga połowa i to że Flick trzymał Yamala cały mecz.Widac że młody nie jest gotowy jeszcze na 90 minut z takim rywalem,narzekamy na łysego z kadry a Flick też czasami mógłby młodego zmienic.
1
@bart_azz bo to obowiazek
1
Cubarsi raki dobrzy że aż dwóch mamy
0
Czuje dzisiaj podobny wynik jak z Bayernem w tamtym sezonie,jedziemy z frajerami na mietko
Vamos
Kocham Flicka i jego ekipie pozdro
5
@karol130197 a my nie jesteśmy mocna ekipa? xDDDD