5

@Lionel_Messi10 no masz rację,Julian to nie Griezmann bo Francuz w momencie transferu był lepszym zawodnikiem

3


Ale człowiek by zobaczył last dance dziadków w mistrozwskich bolidach,dałbym sobie rękę uciąć że daliby o wiele większe show na torze i poza nim niż to co teraz mamy

3


Bardzo dobre wiadomości,oby poszło mu jak najlepiej.Teraz czekamy na informacje co z Romanem,Tymkiem i Kacprem

10

@reloaded ale ty wiesz ze to są normalne osoby jak ty,spokojnie nie zarazisz się homoseksualizmem przez telewizor

1


Ale jaja ze redbull(Max) już traci tylko 8 puntkow do Ferrari i ich po prostu jebnie xDD dział techniczny z maranello po takim gównie jakie przygotowali powinni już iść na kolanach do Abu dhabi na ostatni wyścig i przepraszać kierowców xD

2


W Sauberze to mieli więcej szczęścia niż rozumu

0

@Pedri16Future po tym co dzisiaj zagrali to każdy zasługuje na 1

1

Garcia łapie to w zeby,taka prawda
Dawno się tak nie cieszyłem na przerwę reprezentacyjna
Dramat...

1

@ZuczekFCB1899 hamulce przegrzane i to solidnie albo nawet coś poważniejszego

0

Uff Lewis to utrzymał xDDD hamulce wytrzymały

0

No to teraz powtórka z Austri i Oscar będzie największym zwycięzcą tego wyścigu xD

6

@JanuszKorwinMikke a to mecz już się zaczął że już narzekasz? xDDD

0

Talibantonelli musi uderzyć bo inaczej nic się nie stanie xDD

2


No to talibantonelli eliminuje całe top5 i Ferrari po zwyciestwo xD

0

https://zapodaj.net/plik-hbShZH3LOh
Niby traf niezły ale ten thuram po Evo też jest bardzo fajny ale zawsze mogło być gorzej jak za bilans 10-5

0

@Frimpong nie obrażaj pan,żaden madryciak

1

@Kgorecki2500 bo wolę go na razie sprzedac za 100 a później go kupić jak będzie tańszy a teraz sobie kupię pewnie pacho

0

https://zapodaj.net/plik-s6wey0ujPB
Opłacało się wbijać ta elite w sb,luźna stówka wleciala

0

Coś się stało u Maxa chyba bo zwolnił jakoś dziwnie

1

Russel jaki czas wow

0

Lewis na razie dobrze wygląda,oby tak samo było w q3

2


Ale slodziak,no jestem mega ciekawy jak wyjdzie ten film bo opinie ma niezle

23


Nico zapraszamy do nas,oferujemy młody dynamiczny zespół,owocowe czwartki i darmowe spotyfy premium.

0

@ACMaldini3 hajs pewnie jest,gorzej z rejestracją później xD ale może jak wrócimy w końcu na camp nou to wocimy troche do normalności

4

@cool1899 a kiedy nam zabrakło Gundogana w poprzednim sezonie? xDDD

0

Już tak na chłodno to oczywiście nie podobało mi się druga połowa i to że Flick trzymał Yamala cały mecz.Widac że młody nie jest gotowy jeszcze na 90 minut z takim rywalem,narzekamy na łysego z kadry a Flick też czasami mógłby młodego zmienic.

1

@bart_azz bo to obowiazek

1

Cubarsi raki dobrzy że aż dwóch mamy

0

Czuje dzisiaj podobny wynik jak z Bayernem w tamtym sezonie,jedziemy z frajerami na mietko
Vamos
Kocham Flicka i jego ekipie pozdro

5

@karol130197 a my nie jesteśmy mocna ekipa? xDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?