2


Największe gówno w tej społeczności czyli ludzie którzy nie umią grać inaczej niż meta gry XDDD jeden z drugim się kręci jak gówno i myśli że jest dobry,nic nie daje większej satysfakcji jak ogranie takiego kasztana

4


Bez kitu,spotykasz Johna Cena i jedynie o co go pytasz to o Trumpa xD ja jakbym go spotkał to był mu powiedział że jest idealna osoba w roli peacemakera ale niektórzy ludzie żyją tylko polityka i to jest smutne

1


No to pewnie Busquets i Alba,oj będzie trzeba zrobić

2

@Eklerek no i mi się fajnie tym Riise gra ale jednak wolałbym zobaczyć inna kartę bo dwoma tymi samymi kartami nie pogram xD

2

No tak,uj mi w dupe xDDD
https://zapodaj.net/plik-R2P7R5LFDK

2


Czasy się liczo

0

@lithotripter Z V/H/S halloween,jak chcesz to mogę Ci podesłać linka do strony na której to ogladalem

2

2

@Eklerek najtwardszy tiffosi że wszystkich xDDD on nadal wierzy

0

@LeszekFCB różnica jest taka że Fati nigdy nie był na takim poziomie jak Lamine,Ansu był tylko wielkim talentem którego zniszczyły kontuzje a Yamal już jest topowym zawodnikiem

1

@MesQueUnClub_87 moje top3 wygląda tak
1.Oddaj ja
2.Zniknięcia
3.28 lat pozniej
Bardzo solidny rok jeżeli chodzi o ten gatunek

0


Myślę że ludzie powinni przestać porównywać jakies młode talenty do Yamala bo to nie ma sensu po prostu xD jeden od 15 roku życia gra w jednym z największych klubów świata a drugi dopiero wchodzi do europejskiej pilki,już nie mówiąc na jakich rywalach nabijali te statystyki xD

1


Temat uginających się skrzydeł chyba zaraz wróci xD

2

@SelloutCrowd a co takiego zrobił Yamal że mówisz o odklejce?

3

https://x.com/lukashzbok/status/1977338175363457525/mediaviewer
@Popitek12 ciezary z tym bierzmowaniem...

0

Tak na poważnie to jedyna rzecz jaka mnie oburza po tym newsie jest to że ten obrzydliwy klub jakim jest Real nadal istnieje...

4

Oho juz się zaczyna sprzedawanie Yamala bo niby zmusili Flicka żeby go wystawił xD potwierdzam byłem przy tej sytuacji i Yamal miał Flicka na celowniku xDDD

8


Piekny memik a jaki prawdziwy xDD
@Kessie @Popitek12 @mekston @Eklerek @Chaoss @budel17 @lucas/catalan @patrix211

4

https://zapodaj.net/plik-jIieQhfRV2
No w końcu jakiś przyjemny traf
Ale będzie chodził baby goat na szkrzydelku

0

@partymaker


W skrócie o to chodzi

1

@Eklerek szerze to trochę kusi ten Kane,tylko że nie mam nikogo z bundes a na Pulisica to poczekam chyba na jakieś Evo jego złotej karty

1


Nie ładnie Panie Brown usuwać tak dowody,chciał wydymac Freda a zaraz się okaże że to Fred wydyma go xD

1

@Antimadridista_WR no sporo ale w sumie dobrze wycenione,szkoda tylko że bez ps+

5


Według mnie powinni jej dać mieszkanie nad morzem a nie jakieś chipsy xD

1


Uff jak dobrze ze np taki ojciec Hamiltona był kierowca wyścigowym bo bez tego gówno by osiągnął xD Lando z każdą kolejną wypowiedzią się ośmiesza po prostu,niech popyta juniorów nawet f2,f3 i tak dalej czy posiadając bogata rodzinę byłoby im łatwiej na początku kariery nie walczac o budżet co sezon np

1

@gorgota https://zapodaj.net/plik-rbehKtXM23
U mnie takie coś
To że Isak kosztuje mniej niż 100k to jest kradziez,mega dobrze się nim gra

4


Mój goat na początku tej gierki,będzie robiony od razu

9


15 rocznica tego legendarnego kółka Kubicy na Suzuce,Piekny Robercik to był kozak

4


@Popitek12 opinia?

3


Mudryk znalazł nowa robotę xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?