MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ale Yamal pograł a hejterki dupa cicho xDD
3
A tu nadal Yamal będzie jebany xDDD
0
@turhiay z Inigo nie traciła? xDD
3
Mega dobry pick,każda karta grywalna
2
A ten to dostał nowy talerz na zupę musztardową xDD @Popitek12 prosimy o ocenę potencjału baby Goata
3
https://zapodaj.net/plik-4P4dx8BzPr
Projekt baby Eto'o czas zacząć,później będzie trzeba trafić albo kupić starego i będzie duet ojciec-syn latał na ataku
1
@EvenepoelRemco00 a nie lepiej misie jak Ollie Bearman?
1
@Eklerek no pewnie tak będzie xD
0
https://zapodaj.net/plik-xHZzyEQpq7
Ale to będzie dzik,tylko biegać po skrzydle i strzelac
1
Ale będzie kupowane a jeszcze ma być Kask Lewisa,też na początku roku chyba
0
@Kgorecki2500 taki z niego madryciak jak ze mnie baletnica xDD
4
https://zapodaj.net/plik-1jISQZyUKF
@Eklerek jednal się skusiłem na tego bohatera i oddało hehe
1
@Pedri16Future ale to jest drama queen XDDD odchodzi z drużyny hahaha
0
@LeszekFCB gdzie są ci Hamiltoniarze wychodzący z jaskiń? Bo szczerze to nikogo nie widzę xDD
1
To że tutaj Leclerc nie dostał żadnej kary to jest hit xD
0
@malypuzon Jezu zluzuj gacie ziomek,ja se jaja tutaj robię a ty spięty xD już się dawno pogodziłem,zbyt pochopne diagnozy wysuwasz,pozdro
0
@malypuzon no ty udowadniasz ze jesteś sektą bez żadnych argumentów xDD
5
Oby Oscar się przebudził,dzisiaj nieźle jechał a szkoda jakby oddał mistrza bez walki
0
@malypuzon a to decydując o mistrza patrzy się na poprzednie wyścigi? Nie? To dupa cicho tam xD jakie wały? Chyba takie w których Max nie chciał się zmieścić w torze jak go Lewis atakowal
0
Leclerc chyba tego nie utrzyma
1
Brawo Kimi,domagaj się tej zmiany
0
Brawo Oscar,lecisz po miska
1
Ale co by nie mówić pięknie oddali za darmo Maxowi miejsce na podium tym 2 pit stopem
0
Ładnie Oscar,oby tak dalej
0
No to ciekawe jakie będzie teraz tempo tych co zjechali drugi raz
3
Szykuje się drugi pojedynek między Lewisem i Maxem,może być gorąco xD
5
Russel ale płaczek xDDD przepuście mnie ale oddam mu pozycje a jak Oscar go wyprzedzi Kimiego to uj xDD
1
Bearman co się trzyma tego Leclerca na 2s xDDD co jest
4
No nieźle,co tu się dzieje matko bosko
0
@michal26 Leclerc ściął 1 i powinien oddać pozycje Lewisowi,Maxowi też może za coś wpasc