5

Ale Yamal pograł a hejterki dupa cicho xDD

3

A tu nadal Yamal będzie jebany xDDD

0

@turhiay z Inigo nie traciła? xDD

3


Mega dobry pick,każda karta grywalna

2


A ten to dostał nowy talerz na zupę musztardową xDD @Popitek12 prosimy o ocenę potencjału baby Goata

3

https://zapodaj.net/plik-4P4dx8BzPr
Projekt baby Eto'o czas zacząć,później będzie trzeba trafić albo kupić starego i będzie duet ojciec-syn latał na ataku

1

@EvenepoelRemco00 a nie lepiej misie jak Ollie Bearman?

1

@Eklerek no pewnie tak będzie xD

0

https://zapodaj.net/plik-xHZzyEQpq7
Ale to będzie dzik,tylko biegać po skrzydle i strzelac

1


Ale będzie kupowane a jeszcze ma być Kask Lewisa,też na początku roku chyba

0

@Kgorecki2500 taki z niego madryciak jak ze mnie baletnica xDD

4

https://zapodaj.net/plik-1jISQZyUKF
@Eklerek jednal się skusiłem na tego bohatera i oddało hehe

1

@Pedri16Future ale to jest drama queen XDDD odchodzi z drużyny hahaha

0

@LeszekFCB gdzie są ci Hamiltoniarze wychodzący z jaskiń? Bo szczerze to nikogo nie widzę xDD

1


To że tutaj Leclerc nie dostał żadnej kary to jest hit xD

0

@malypuzon Jezu zluzuj gacie ziomek,ja se jaja tutaj robię a ty spięty xD już się dawno pogodziłem,zbyt pochopne diagnozy wysuwasz,pozdro

0

@malypuzon no ty udowadniasz ze jesteś sektą bez żadnych argumentów xDD

5

Oby Oscar się przebudził,dzisiaj nieźle jechał a szkoda jakby oddał mistrza bez walki

0

@malypuzon a to decydując o mistrza patrzy się na poprzednie wyścigi? Nie? To dupa cicho tam xD jakie wały? Chyba takie w których Max nie chciał się zmieścić w torze jak go Lewis atakowal

0

Leclerc chyba tego nie utrzyma

1

Brawo Kimi,domagaj się tej zmiany

0

Brawo Oscar,lecisz po miska

1

Ale co by nie mówić pięknie oddali za darmo Maxowi miejsce na podium tym 2 pit stopem

0

Ładnie Oscar,oby tak dalej

0

No to ciekawe jakie będzie teraz tempo tych co zjechali drugi raz

3

Szykuje się drugi pojedynek między Lewisem i Maxem,może być gorąco xD

5

Russel ale płaczek xDDD przepuście mnie ale oddam mu pozycje a jak Oscar go wyprzedzi Kimiego to uj xDD

1

Bearman co się trzyma tego Leclerca na 2s xDDD co jest

4


No nieźle,co tu się dzieje matko bosko

0

@michal26 Leclerc ściął 1 i powinien oddać pozycje Lewisowi,Maxowi też może za coś wpasc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?