MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Trzeba wybrać mądrze xD mniejsze zlo
2
Piekny to był dzień,aż łezka w oku się kręci
0
@AmigoBlancos grzebali ci w majtkach?
3
Oddajcie nasze chmury!!!
xDDD
0
Yorgos Lanthimos znowu ugotował,jak jescze nie byliście na bugonia to goraco polecam.Emma Stone i Jesse Plemons również znowu znakomite występy.
4
Pokolenia płatków śniegu xDD chlip chlip źli ludzie bucza na Lando,tak nie mozna
Rzygać się chce jak widzę takie wpisy,najlepiej to niech wszyscy się kochają xDDD
1
@kamiVeB tylko ze ta cała wojenkę zaczela sie przez to że na kadrze szprycowali Yamala żeby grał po 80 minut z ogórkami w wygranych meczach,jest znacząca różnica między tymi sytuacjami
11
Piękna akcja z Yamalem xD Łysy już w strachu ze bez młodego sobie nie poradzi
1
Jak zwykle to kierowcy są problemem xDDD Alonso,Vettel,Raikkonen,Leclerc,Sainz i Hamilton to oni są winni że ferrari poza pojedynczymi wyscigami gówno wygrali od 17 lat xD z takim podejściem to poczekają kolejne 17 lat
0
@Faro Yamal to nie Fati
0
Fermin zajebiste przyjęcie xDDD
2
Świetny wynik Kimiego,drugi weekend z rzędu lepszy od Russela
0
Kimi się dobrze trzyma
0
@michal26 przy takim tempie to te softy mu nie wytrzymaja do końca żeby miał dobre tempo
0
No to niech odbędą ta karę Lewisa i kończymy ten dramat
2
@Bykunn 10s dostal
2
@Chaoss Najmądrzejszy xDDD on ma 20 letnie doświadczenie on wie lepiej
0
Yuki co zrobił xD
0
No to teraz McLareny w siebie wpadają xD
0
No to ferrari po wyscigu xD
0
Max na twardej mieszance,no zobaczymy jakie będzie miał tempo na nich
6
Zdjęcie sezonu chyba znamy,dobrze że Bortoleto wyszedł cały z tego
1
Niby deszczowo przez cały dzień ale podczas wyścigi nie spadnie pewnie ani kropelka xDD tak bedzie
0
Lando psuje kwale i Piastri na pole,widzę to xD
1
Jeszcze Bearman tu skończy na pole xDDD
0
Yuki tajny agent McLarena xDDDD
0
Ale jaja xDDDDD
0
Max nadal na 16 xD no zobaczymy co to bedzie
2
Ale lata miś Ollie jak na razie
3
Realizator zajebisty,Leclerc wyprzedza to pokazuj Lando i Kimiego xDDD