MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BojanKriKicz cwaniak Lando nowy goat? @Popitek12
1
Jak dobrze ze to juz koniec sezonu i z tą generacja bolidow xDD
0
Oscar co wycisnal wow
3
@TR3YWAY oby arteta trzymal się jak najdalej od tego klubu
0
No Kylian może niezły wynik wykręcić na mundialu,na razie Idze jak burza
0
@priest9999 nie widzialem
2
Yuki już trenuje na kwale albo wyścig xDDD
1
https://zapodaj.net/plik-Sl4gB9WiEU
Ale to jest bestia na ataku,taka pina tylko szybsza
Luźne 14g/a zrobiłem w 5 meczy w fut champions
5
Potężny Gerard Maldini
1
@BojanKriKicz Bearman też dobry czas na razie,niezły sezon w jego wykonaniu
12
@BojanKriKicz z twoim doświadczeniem powinieneś wiedzieć że można to bardzo latwo obejść xDD
1
No brakuje Neymara w tej gierce,co roku topowa karta to byla
0
@4drian0 mi wyszło 44 czyli idealna liczba dla Hamiltoniarza xDDD
1
@PatrychoO
Aborcja - tak
Związki partnerskie - tak
Eutanazja - tak
Kanapka Drwala - tak
Rodzynki - nie
Donald Tusk - nie
Karol Nawrocki - nie
Sfałszowane wybory - nie
Reparacje - nie
Niemcy - tak
Unia Europejska - tak
Ukraina - tak
Rosja - nie
Tenis - tak
F1 - tak
Walki na Orlenie - tak
Harry Potter - nie
Ronald Araujo - nie
Frenkie de Jong - nie
Julian Alvarez - nie
Legia Warszawa - nie
Real Madryt - nie
Moderacja - tak
1
@Eklerek Charles w tym momencie
https://zapodaj.net/plik-4mvT4xDMB2
3
No bliżej już Leclerc nie będzie pucharu za mistrza w barwach ferrari xDDD
1
@lajcior ale driveny dostanie pewnie białe a jednak większa jest różnica między złotymi finezkami a białymi niż złotymi drivenami i białymi.Poza tym finezki daje też większe szanse na strzelanie bramek spoza pola karnego
1
@Kgorecki2500 mniej niż milion będzie kosztować,myślę że tak z 600-800k
1
Chryste panie,dali jej jescze lepszy playstyle+
Jesteśmy zgubieni xDDD
4
@VegetaPolska to twoja szansa,atakuj
xDDD
5
@Gaucho Nico zdecydowanie
1
Ktoś go widział w akcji? Dobry jest?
3
Na miejscu Norrisa już bym się obawial xDDD
3
Hahaha ale piekne
2
No tak to wygląda jak koledzy okradają go z asyst,wczoraj na luzie mógł mieć 2 i w sumie w każdym z tych meczy powinien mieć co najmniej jedna
0
@Gaucho no chyba nie,polecam następnym razem włączyć telewizor
0
Yamal chyba najlepszy mecz w sezonie,widać było że potrafił wygrywać z jeszcze większą łatwością pojedynki 1 na 1 niż w poprzednich meczach.
1
Pięknie hahaha oby to mecz zwrotny po ktorym wracamy do najlepszej formy
0
@Dankho94isback jakieś argumenty? Jak strzelał to bardzo pewnie je wykorzystal
0
Może to czas oddać karne Raphinhi albo Yamalowi