0

No i git że bez kary dla Lando

0

Brawo Oscar jazda

4

Max z Lando lądują w bandzie w 9 i Oscar mistrzem świata,tak to widze

0

@Herato ale Lewy ma kolana a Suarez już ich nie ma xD

8


Takiego Marca chce się oglądać,już na początku poprzedniego sezonu było widać ogromny potencjał u niego.

2

Rash,Kounde,Cubarsi i Fermin dzisiaj tragedia

2

Barnal naprawdę fajnie dzisiaj wygląda,oby tak dalej

0

No to niezły Rashford xDDD

0

@sokot było jakieś przeciążenie w tej nodze co miał kontuzje,mecz wygrany nie ma co ryzykowac

0

Fermin klapki na oczach i uj xDDD

2

Fermin rozegraj to...

0

@Szmulek nie no trafił też w abde

0

@Miszcz Textu FCB usuwaj to i się nie ośmieszaj

1

Yamal/Rapha muszą przejąć karniaczka na stale

0

@BojanKriKicz jak najbardziej,nienaturalne ułożenie

0

No według mnie karny,nie było to naturalne ułożenie

1

@Seledynowy pewnie żeby nie ryzykować bo mecz i tak wygrany

2


Goat

0

Rekin goni zolwia

1

Roony meczyk życia wylosował

0

El tiburon brawo

0

Ale pograli ło matko

0

Kounde chyba zlamal

1

@Popitek12


Jutro Lewis robi rewanz za 21,tym razem Masi nie uratuje Maxa xDD

1

@FCBparasiempre strzelił 3

0

@Chaoss a pamiętasz jak Lewis zrobił bez gumy Maxa w 21? Słabszy start Norris i może straci pozycje

2

Lando po brudnej stronie,może Oscar i Russel/Leclerc coś zrobią

1

Yuki jak fart XDDD
Najpierw 0,008s a teraz 0,007

1

@BojanKriKicz bez dobrego bolida nie wygrasz niczego dodi,taka prawda

0

Lewis rok temu z p18 zrobił p4,ja jestem spokojny
xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?