MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak będzie trzeba to zrobi 10 razy więcej xDDDD
0
No i pięknie,zimno w madrycie haha
4
Ale jutro temat Negreiry będzie grzany xDDD
0
Bez Mbappe i Tchibo to byliby w środku tabeli xDD
1
W ferrari jest fajny inżynier wyścigowy,Ricky się nazywa.Mysle że Lewis z szacunku do Maxa nie będzie robił problemów jeżeli go opuści xDD
3
@MessiForeverTheBest Ollie Bearman
0
Ale psychiatryk xDD
1
@patrix211 to żeś dał typy haha blisko bylo
2
@FCB_dimiC ja robiłem,podsumowanie będzie myślę że do tygodnia
2
@heniusss @BojanKriKicz to jego nowe konto xDD
1
@Kessie będzie trzeba zrobić jakieś podsumowanie ale to na spokojnie xD
2
@FCB_dimiC pierdolenie głupot przez Helmuta jak widać przyniosło skutki,jako jeden z pierwszych gadał ze Max by walczył w takim Haasie o zwycięstwa
8
@Eklerek 2026 to będzie nasz rok xDD
2
@RomanGroza Schumacher nie był slaby :)
2
@Johnson już się nie zesraj,to tylko sport
1
@Eklerek Max w Hiszpani też sobie nie pomógł xD
5
Piękna rozmowa xDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No i git że bez kary dla Lando
0
Brawo Oscar jazda
4
Max z Lando lądują w bandzie w 9 i Oscar mistrzem świata,tak to widze
0
@Herato ale Lewy ma kolana a Suarez już ich nie ma xD
8
Takiego Marca chce się oglądać,już na początku poprzedniego sezonu było widać ogromny potencjał u niego.
2
Rash,Kounde,Cubarsi i Fermin dzisiaj tragedia
2
Barnal naprawdę fajnie dzisiaj wygląda,oby tak dalej
0
No to niezły Rashford xDDD
0
@sokot było jakieś przeciążenie w tej nodze co miał kontuzje,mecz wygrany nie ma co ryzykowac
0
Fermin klapki na oczach i uj xDDD
2
Fermin rozegraj to...
0
@Szmulek nie no trafił też w abde