2


Jak będzie trzeba to zrobi 10 razy więcej xDDDD

0

No i pięknie,zimno w madrycie haha

4

Ale jutro temat Negreiry będzie grzany xDDD

0

Bez Mbappe i Tchibo to byliby w środku tabeli xDD

1


W ferrari jest fajny inżynier wyścigowy,Ricky się nazywa.Mysle że Lewis z szacunku do Maxa nie będzie robił problemów jeżeli go opuści xDD

3

@MessiForeverTheBest Ollie Bearman

0


Ale psychiatryk xDD

1

@patrix211 to żeś dał typy haha blisko bylo

2

@FCB_dimiC ja robiłem,podsumowanie będzie myślę że do tygodnia

2

@heniusss @BojanKriKicz to jego nowe konto xDD

1

@Kessie będzie trzeba zrobić jakieś podsumowanie ale to na spokojnie xD

2

@FCB_dimiC pierdolenie głupot przez Helmuta jak widać przyniosło skutki,jako jeden z pierwszych gadał ze Max by walczył w takim Haasie o zwycięstwa

8


@Eklerek 2026 to będzie nasz rok xDD

2

@RomanGroza Schumacher nie był slaby :)

2

@Johnson już się nie zesraj,to tylko sport

1

@Eklerek Max w Hiszpani też sobie nie pomógł xD

5


Piękna rozmowa xDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No i git że bez kary dla Lando

0

Brawo Oscar jazda

4

Max z Lando lądują w bandzie w 9 i Oscar mistrzem świata,tak to widze

0

@Herato ale Lewy ma kolana a Suarez już ich nie ma xD

8


Takiego Marca chce się oglądać,już na początku poprzedniego sezonu było widać ogromny potencjał u niego.

2

Rash,Kounde,Cubarsi i Fermin dzisiaj tragedia

2

Barnal naprawdę fajnie dzisiaj wygląda,oby tak dalej

0

No to niezły Rashford xDDD

0

@sokot było jakieś przeciążenie w tej nodze co miał kontuzje,mecz wygrany nie ma co ryzykowac

0

Fermin klapki na oczach i uj xDDD

2

Fermin rozegraj to...

0

@Szmulek nie no trafił też w abde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?