MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lewis już 13 xD
0
Piękny powrót do domu
Teraz walimy na dziure chelsiokow we wtorek
0
To może chociaż bernal dostanie minuty
2
Że on czerwa nie pokazał od razu to
Hit xD
0
Yamal magiczne dotkniecie
0
Nie no Olmo do zmiany
4
@NeroTFP1 pozdrowienia dla @AlexDark00 xDD
0
Dobrze wyglądamy na razie
0
Brawo Robercik haha
0
Ależ piękny jest ten stadion,człowiek jeszcze wierzy ze juz wróciliśmy na niego xDDD
3
@Transu96 https://zapodaj.net/plik-elAVVXEpuq
Ten kozak wciąga Rashforda nosem
12
@Trojanek23 o nie,zakaz sprzedaży alkoholu w miejscu pracy.No po prostu koniec świata
Wyłącz tv,włącz myslenie
xDDD
4
F1 academy w formie xDD
1
@Eklerek i jak człowiek ma odejść od gry jak dostał takiego kozaka,no szkoda żeby nim nie zagrać xD
2
https://zapodaj.net/plik-yvdTM6S7Vb
Goat trafiony :)
W końcu oddalo coś z tej paczki
1
Deszczowe Kwali w Las Vegas xD no niezle
3
No to zwyciestwo Lando było niesamowitym wydarzeniem xDDD wygrał bo Oscar odwalił dostając 10s kary
0
@DawidekFCB https://zapodaj.net/plik-e7rYHk8t5u
0
https://x.com/icespicee_/status/1989387232181194762
Ale to jest benger,idealny do słuchania podczas jedzenia tostow.
Polecam
10
Ale ten świat schodzi na psy...
To koniec Nowego Jorku jaki znamy
3
No w końcu jakieś porządne Evo dla Joana albo Wojtka wleci
@Kgorecki2500 zadowolony pewnie
1
@Eklerek no ferrari mogłoby sobie odpuścić z tymi malowaniami xD
3
RB to umie w specjalne malowania
0
@zadafcb u mnie działa elegancko
2
To niezly Wirtz w ufl xDDD ten środkowy też jakiś dziwny
No i jak ea ma mieć jakąś konkurencję jak reszta gier wygląda jak gówno xD możliwe że jedyna nadzieja byłoby w 2k ale to i tak pewnie byłoby p2w jakiego nie widzieliśmy w fifie/fc
0
Niesamowite jakie te przepisy są beznadziejne że i tak niczego nie zmienia,tak samo jak w Monaco z 2 pit stopami.W Monaco już widzieliśmy jak taki williams sobie z tym poradził a w katarze to różnica będzie taka że pojadą trochę szybciej niż na 1 pit stop bo nie beda musieli nimi tak zarządzać xD
0
@Popitek12 jak redbull to tylko z jaggerem,pamiętaj popitek
0
Nie no to musi być fake XDDD trochę współczuję chlopu
7
Myślałem że Ronaldo pije tylko water
@Popitek12 co o tym myślisz?
Czy cwaniak Max mógł mieć z tym coś wspólnego?
0
@Faro nie wiem,musiałbyś się zapytać Tomka jakie tam zaszły procesy w jego glowce