1

Lewis już 13 xD

0

Piękny powrót do domu
Teraz walimy na dziure chelsiokow we wtorek

0

To może chociaż bernal dostanie minuty

2

Że on czerwa nie pokazał od razu to
Hit xD

0

Yamal magiczne dotkniecie

0

Nie no Olmo do zmiany

4

@NeroTFP1 pozdrowienia dla @AlexDark00 xDD

0

Dobrze wyglądamy na razie

0

Brawo Robercik haha

0

Ależ piękny jest ten stadion,człowiek jeszcze wierzy ze juz wróciliśmy na niego xDDD

3

@Transu96 https://zapodaj.net/plik-elAVVXEpuq
Ten kozak wciąga Rashforda nosem

12

@Trojanek23 o nie,zakaz sprzedaży alkoholu w miejscu pracy.No po prostu koniec świata
Wyłącz tv,włącz myslenie
xDDD

4



F1 academy w formie xDD

1

@Eklerek i jak człowiek ma odejść od gry jak dostał takiego kozaka,no szkoda żeby nim nie zagrać xD

2

https://zapodaj.net/plik-yvdTM6S7Vb
Goat trafiony :)
W końcu oddalo coś z tej paczki

1

Deszczowe Kwali w Las Vegas xD no niezle

3


No to zwyciestwo Lando było niesamowitym wydarzeniem xDDD wygrał bo Oscar odwalił dostając 10s kary

0

https://x.com/icespicee_/status/1989387232181194762
Ale to jest benger,idealny do słuchania podczas jedzenia tostow.
Polecam

10


Ale ten świat schodzi na psy...
To koniec Nowego Jorku jaki znamy

3


No w końcu jakieś porządne Evo dla Joana albo Wojtka wleci
@Kgorecki2500 zadowolony pewnie

1

@Eklerek no ferrari mogłoby sobie odpuścić z tymi malowaniami xD

3


RB to umie w specjalne malowania

0

@zadafcb u mnie działa elegancko

2


To niezly Wirtz w ufl xDDD ten środkowy też jakiś dziwny
No i jak ea ma mieć jakąś konkurencję jak reszta gier wygląda jak gówno xD możliwe że jedyna nadzieja byłoby w 2k ale to i tak pewnie byłoby p2w jakiego nie widzieliśmy w fifie/fc

0


Niesamowite jakie te przepisy są beznadziejne że i tak niczego nie zmienia,tak samo jak w Monaco z 2 pit stopami.W Monaco już widzieliśmy jak taki williams sobie z tym poradził a w katarze to różnica będzie taka że pojadą trochę szybciej niż na 1 pit stop bo nie beda musieli nimi tak zarządzać xD

0

@Popitek12 jak redbull to tylko z jaggerem,pamiętaj popitek

0


Nie no to musi być fake XDDD trochę współczuję chlopu

7


Myślałem że Ronaldo pije tylko water
@Popitek12 co o tym myślisz?
Czy cwaniak Max mógł mieć z tym coś wspólnego?

0

@Faro nie wiem,musiałbyś się zapytać Tomka jakie tam zaszły procesy w jego glowce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?