0

Chcociaz nie będzie grał na czas zjeb xD

1

Od lewego jak się odbiło jak od drewna XDD smutno się na to patrzy

1

Ale to śmiecie,taki sam poziom jak getafe

0

Gwizdkowy zaczyna show,zapomnial zoltych dla oviedo xDDD

1

Maldini od meczu z villarealem mocno elektryczny

2


Ale bym kupował taki zestaw xDD

0

@VegetaPolska u mnie Raya najlepszy i tylko tyle XDDD a paczek już od uja otworzonych

0


Smutne podsumowanie tej gry,jak nie dodadzą żadnego powtarzalnego sbc do grindowania to kaplica i kolejny rok bez trafienia toty w moim przypadku xD

5

Komentarz usunięty

1


No w końcu ea ruszyło znowu w kwestii ewolucji bo ostatnie 3/4 tygodnie to był dramat

29


Ciężko o bardziej prawdziwy komentarz w tej kwestii xDDD

0

@Rastafarnianin no jak ktoś się boi powiedzieć o swojej wierze czy to że lubi jakiegoś prezydenta to powinien zgłosić do specjalistów xDDD

1

@Hektor16 a James tak się chwalił ze oni już na początku 2025 porzucili rozwój bolidu a tu taki uj xDDD

2

0


Ale ta gra jest nie sprawiedliwa,16 razy trafił toty XDDD nawet jak wydał na te fp od uja hajsu to i tak nie on jedyny tyle otwierał i to wzmacnia tylko teorie o tym że ludzie słabsi w grze mają podwyższony drop w paczkach żeby przy niej zostać xDD

3


Klasyczek xDDD

3

@matador Nie dla żadnych Julianow cxy Martinezow w tym klubie,jak kupować 9 to jakas maszyne do strzelanie bramek a nie popierdolki co bez 2 napastnika gówno zrobią a nawet jak będą mieli takiego gostka to znika w ważnych meczach xD

26

https://x.com/kingawierniuk/status/2014008555242688664
Ale to trzeba mieć najebane w głowie żeby wpłacać jakimś streamerom swój własny hajs za siedzenie na dupie/granie w gry XDDD nigdy tego nie zrozumiem

0


Oho czyżby Claire się dostała do fabryki i dokonała sabotazu xDDD

1

@Eklerek Messiego już mam to bym wziął Ronaldo ale fodderu brak xDD

0

@robsesh xdddddd

1


Kurde,dobrze wygląda ta czerwień nawet na takim malym kawałku jaki jest widoczny i jeszcze ciekawe czy Halo zostanie w takim chromie bo jeżeli tak to elegancko może to wyglądać
@Eklerek

17


Ale to trzeba być egoistyczna osoba żeby coś takiego zrobić takiego będąc swiadomym z czym to to może się wiązać.Rozumiem że ktoś może chcieć mieć dzieci ale są inne sposoby niż skazywanie je na cierpienie od początku ich zycia.A wy jakie macie zdanie o takich przypadkach?

1

@Eklerek ogólnie te bolidy wyglądają o wiele lepiej niż poprzednia generacja,oby tak samo było że ściganiem się

20

Yamal z 6 od użytkowników XDD niezle jajca

1

@Filipem bo Yamal pauzuje za kartki

4


Całkiem niezle malowanie Haasa

2

@FCB_dimiC nie miał 5 bramek i 10 asyst,słaby mecz Dzamala

1


Absolute Cinema
Jak pierwsza część mi się podobała to tak 2 jest dla mnie jest o wiele lepsza,wątki Jimmies i doktorka Kelsona to mistrzostwo

6


O Jezu ale mi się przypomniało jak przejebalismy to mistrzostwo,po prostu to była komedia xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?