MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bzyczekk Lewis wie co dobre xD
0
Bilinski 3 miejsce w swojej grupie,ładnie.Zobaczymy jaka mu da to pozycje finalnie za niedlugo
0
@Eklerek nie no fajne jest,jak już pisałem to logo HP wypieprzyc i jest Perfekcyjnie :)
0
Jakby zmienili format na taki żeby były same kwale w sobotę i w niedziele to byłoby git a tak pewnie nic się nie zmieni i będzie 2 godzinna drzemka xD
1
@norbi77 no i to jest różnica między dobrym zawodnikiemi a wybitnym,to nie jest jeszcze najlepsza forma Yamala ale i tak dorzuca bardzo ważne liczby dla druzyny
3
Ale zły bo korzysta z życia xD jak dalej będzie takim kozakiem na boisku to dla mnie może nawet strzelać karlami i z procy jak friz minimajkiem xD
0
@Mateo99 warfare
4
@DonAndresFCB piszesz ze usunal zdjęcia z dziewczyną a na story one same znikają po 24h,także chyba jest różnica xD ustawienia czarnego tla też może niczego nie oznaczać xD
4
@DonAndresFCB ciężko coś usunąć jak nigdy żadnych zdjęć z nią nie wrzucał xD te zdjęcie z urodzin było na story ale widzę że jakieś pismaki i osoby takie jak ty podłapały temat jak na jakimś pudelku xDD
0
@Luciano99 łatwo się zarabia na początku jak jeszcze niżej ocenione karty mogą chodzić po 20-50k
2
Mój duet obrońców za 2 tygodnie, ale to będzie latać
4
Specjalne malowanie Ferrari na Monze,szczerze to mi się podoba tylko bym usunal to logo HP
@mekston @budel17 @Popitek12 @patrix211 @Eklerek @lucas/catalan @Chaoss @Kessie
0
@kubix05 życzę mu żeby jak najdłużej zostawał bez klubu xDDD
0
@Kinginiesta no jak nie dostaliśmy żadnych nowych oficjalnych informacji to raczej skończyło się tylko na strachu i na Valencie ma być gotowy
3
Ale zwierzyniec xD oby im dowalili jak najwyższe ceny za karnety xD
3
@Pedri16Future no najlepiej wprowadzić zakaz robienia cieszynek xD
2
Charles jakie zdjęcie dodał,na wydmie rozmyśla czy nie rzucic tego wszystkiego i nie wyjechać w Bieszczady xDD
8
3 mecz sezonu a na la bambie już się pojawiają skrajne komentarze że w ogóle to z tym psg dostaniemy 8 i nie ma po co wychodzic xD niektorzy z was powinni walnąć baranka w ścianę to może skoczycie pisać takie wysrywy xD
0
@BarcaKings965212 20 od razu xD
0
Lewy padł jak kłoda xDDD
2
Joan usiądź mi na mordzie
0
Aha zajebista krycie
3
Co za klaun z rayo
0
Sędzia chyba obsrany bo zapomniał o kartkach xD
4
@cules100pro Laporta przegryzł kable bo zglodnial
0
@Kapitan9 podziękuje za Artete i jego 5-cio letni trust the process xDDD
3
@Irmscher10 a bo archivo to jakaś wyrocznia? xD karny był ale nie każdy sędzie czy ekspert by to zagwizdal
1
@Cules69 serio powinien byc
0
Pięknie Yamalek
0
Co wy gadacie ze bez karnego xD