0


Bez Alonso w fp1,niewiadomo jescze jak z resztą weekendu.Szansa dla Drugovicha na debiut jeżeli Alonso wypadłby na cały weekend

6


Chłopu się nudziła już zabawa w chowanego to se jebnął przy okazji remont u ciotki xDDD gdzie my żyjemy haha

0

Olmo się zwraca,ale dał podanko.Uslyszal La bambe

0


A co to za gówno xD niedługo to na każdym urzędniu będzie trzeba weryfikować wiek xD

0

@Lanosss wcale mnie nie dziwi że ten profil się łapie na najbardziej oczywistego fejka i do tego słabo zrobionego xD

8


Vasseur przedłużyl kontrakt z ferrari.
@Kessie @mekston @Popitek12 @Eklerek @patrix211 @lucas/catalan @Chaoss @budel17

2

@mmaciass jak z maczeta to pewnie jakiś krakowianin

4


GOAT,żaden podrabianiec

4


Lewis nie jesteś jedyny w tym xD ja też wezme wolne w pracy xD

6


Nie mogę się doczekać tego filmu,mam duże oczekiwania do tej produkcji i jeszcze do bring her back.Mam nadzieję że wyjdą z kina bardzo zadawolony z obu seansow

4


Dorosły człowiek z prawami wyborczymi xDDD

3


Ale go porobił,aż boisko się skończyło xD

1

@lithotripter ale słodki pimpek

3


A wy jakiej marki macie psa? xD

0

@Starrk nie no,wszytko nadal jest w grze.To tylko 16 punktów przewagi,myślę że pozwola im walczyć być może do końca sezonu bo nikt im z tyłu nie zagraza

0

Max już w prawie drs za Leclerciem

2

Lando popełniajac takie drobne błędy to Oscara nie dogoni i dobrze

0

Pięknie Lewis,juz w punktach

0

Hamilton na slicki zjedzą,zaczyna się zabawa

1

@Xpert77 na razie jeden pozytyw tego weekendu xD

0

Lewis sprawnie się przesuwa do przodu

0

Brawo Oscar,jazda po zwyciestwo

0

No to jak ktoś ustawił ustawienia z większym dociskiem i nie będzie padać to w momencie kiedy przeschnie tor będą troche ugotowani,Russel wczoraj latał w 1 i 3 sektorze ale aż za bardzo chyba bo stracił prawie sekundę do lando w 2 xD

2

@mekston nie zgłosi bo jest na wakacjach :)

0

@Chaoss wychodzi słońce,może pojada

2


Opony na tajfun i się jechało a teraz kropelki są za śliskie :(

1


Sprinty w miami i w singapurze xDDD świetna zabawa bedzie,Holandia w sumie też tak średnio.Brazylia,Austria i coś jeszcze by lepiej siadlo

1

@adi7adi8 poprzednia generacja była o wiele lepsza pod względem jazdy w deszczu,to sobie wymyślili zmiany to maja xD

1

No to dupa xD klasyk

0

@mekston z Lando wszytko jest możliwe xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?