11


Myśleli że jak wyliza im dupe transparentami to będa mieli zgode a i tak dostali na cymbał xD nie szkoda mi ich

0


Zapowiada się najbardziej opłacalna edycja Ultimate w historii,myślę że większość tych ikon będzie jak najbardziej grywalna na początku

1


Mały potworek to chyba nigdy nie dorośnie xD jak nie obsesja na Biebera a teraz chyba się przerzuciła na Mendesa xD

2


Pewnie zamykali Ansu w kiblu żeby nie trenował żeby gdzieś go opchnąć xD

1

@mekston ja bym powiedział że Doohan = Colapinto jednak,obaj słabi i obaj się rozwalają,Bottasa mogliby wziąść na resztę sezonu

1


Argentynskie pianiazki się zgadzają xD wejście do Williamsa miał fajne ale już pod koniec poprzedniego sezonu coś się popsulo

1


Jakie noty dalibyście za ten lot? Solidna 8 bym mu dał,mam nadzieję że nikt z samochodu nie ucierpial

0

@Rhaan to chodź że mną na tą przerwę,też ci się przyda :)

0

@Rhaan serio? Myślałem że to oficjalne wyniki

1


Ten Mbappe i Salah xDDDD niesamowita odklejka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Vegeta88 ok zgodzę się że ma wiele motywów co wiele innych horrorów ale ten zrobil to zdecydowanie najlpiej w ostatnim czasie,sama gra aktorska przerasta inne tego typu filmy,pokazanie relacji bohaterów i ich dramatów.

0

Byłem wczoraj w kinie na bring her back i co mogę powiedzieć to tylko wow,co to był za film.Szczerze dawno nie czułem takiej pustki w środku po wyjściu z sali.Zdecydowanie topka filmów tego roku,każdemu kto się jeszcze nie wybrał do kina to polecam z całego serca

1

@MysticCat o nie straszne zrobić cieszynke,chyba by tego nie Przeżył.Masz tak samo głupie myślenie xD

0

https://x.com/M10Update/status/1954859334057201728
Messi ma za mało luzu na cos takiego,szkoda bo dzieciak miałby pamiątkę na całe zycie

5


Trzeba odpalić chyba prawo Webstera,Ale skrzydełka Neymar-Yamal by latały xD

4


Jeżeli maja wyglądać tak jak teraz to oby do tego nie doszło,Tutaj potrzeba zmian jak np odwrócona kolejność pierwszej 10,większe ilość punktów do zdobycia.
@mekston @Kessie @Popitek12 @budel17 @Eklerek @patrix211 @lucas/catalan @Chaoss

0

1

@Cule1234 pewnie i tak Messi sobie znajdzie wymówkę żeby nie przyjść na ten mecz xD

2

0

@Popitek12 klepie go w tylek i mówię good boy i daje mu tego piataka

3


Matko bosko ale go zmasakrowal xD

0

Tak tylko przypomnę że Dawidowicz jest za darmo,trzeba powiększyć polska Kolonie w Barcelonie żeby żyło nam się lepiej

26


Piękne czasy to byly,człowiek trafił nie raz dyszkę i czul się jak milioner xD

0

@Messibestplayerintheworld za zagranie sobie w siatkówkę jak już miał żółta kartke

0

@MaziFCB Dla Messiego to była promocyjna cena bo cała ta akcja zaczęła się od 2009.Zaplacil też wtedy 4 zp i wyszło 6 baniek euro

2

@Messibestplayerintheworld
Brak czerwonej kartki dla Leo w meczu z Holandia,Karny dla Argentyny z Polską.Ogolnie cały turniej kupił Messi

3


Przypomnę tylko ze w tamtym sezonie Lewandowski wykorzystał maszynę Flicka dla własnych korzysci i lepsi byli chociażby Neuer czy Thiago i to oni zasłużyli bardziej na zp,dobrze że nie doszło do największej kradzieży zaraz za MŚ 2022

8


Piękna kompilacja hahaha

1


Dokładnie 3 lata temu Oscar uratował swoją karierę xD piękny to był Tweet od Oscara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?