2

Chyba się szykują powtórka jak Magnussen w Brazylii gdzie zdobył pole do sprintu xDDDD

0

Sainz jeszcze skończy na pole xDDDD
Leclerc w bandzie

0

Zaczyna padać ale jaja xDD

0

Ferrari z problemami na razie

2

Miś Olis kończy kwalifikacje,kolejna czerwona flaga xDD

1

@mekston obok Hadjara najlepszy debiutant,fajne to są chłopaki :)

1

@mekston Colapinto sam sobie nie pomógł i tak xDDD

0

@VegetaPolska też chciałbym wiedzieć xD

1

Zagrałem sobie 1 sezon w karierze i widzę że getafe znalazło godnego następcę Bordalasa xD
https://zapodaj.net/plik-NnsZzkuDnl
Widzę już ze niezle będą akcje z tym rynkiem trenerów w tej edycji

1

@Eklerek w ten weekend mogą już zdobyć konstruktorke jeżeli nie zrobią niczego głupiego,Dominacja niestety

4


Co to jest xDDDDD

1

@Eklerek nie za ofensywnie? xDDDD

5


Kurde nie wiedziałem że Madryt należy do Polski
Madryt tylko dla Polaków i dupiastych hiszpanek !!!

3

@VegetaPolska Sztuka też niby dostał propozycje na f2,jeszcze Gładysz w f3 jakby się udało i byloby pięknie

4


Brakuje jeszcze sprintu w Monaco ale byłoby ogladane xDDD

1


Ale nagrody xD one są warte 3 zwyciestwa maksymalnie xDDD rozumiem zwolnienie progresu ogólnie ale nie wiem czy ea jak to ma w zwyczaju nie poszło w skrajnosc

46


U Flicka nie ma miękkiej gry xDDDDDD

2


Następny rok to już na pewno będzie rok ferrari xD @Eklerek

7


Ale to jest żałosny klubik xDDDD

3

https://x.com/bartlomiejpejo/status/1966401518820561019
Ale ze ponad 10k osób dało się nabrać na jakiegoś słabego fejka to xDD ręce opadaja
Pride night i uj nieźle sobie wymyśla niestworzone problemy w swojej głowie xd

5

Z takimi widokami jakoś łatwiej się zmotywować do porannego biegania
https://zapodaj.net/plik-eTa7D5BRf9

6


Najlepszy na świecie przez 5 meczy i można już o nim zapomnieć xD

0

Kimi znowu w źwirze xDDDD no takie momenty nie działają na jego korzysc

1

@Bzyczekk Lewis wie co dobre xD

0

Bilinski 3 miejsce w swojej grupie,ładnie.Zobaczymy jaka mu da to pozycje finalnie za niedlugo

0

@Eklerek nie no fajne jest,jak już pisałem to logo HP wypieprzyc i jest Perfekcyjnie :)

0


Jakby zmienili format na taki żeby były same kwale w sobotę i w niedziele to byłoby git a tak pewnie nic się nie zmieni i będzie 2 godzinna drzemka xD

1

@norbi77 no i to jest różnica między dobrym zawodnikiemi a wybitnym,to nie jest jeszcze najlepsza forma Yamala ale i tak dorzuca bardzo ważne liczby dla druzyny

3


Ale zły bo korzysta z życia xD jak dalej będzie takim kozakiem na boisku to dla mnie może nawet strzelać karlami i z procy jak friz minimajkiem xD

0

@Mateo99 warfare

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?