MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Chyba się szykują powtórka jak Magnussen w Brazylii gdzie zdobył pole do sprintu xDDDD
0
Sainz jeszcze skończy na pole xDDDD
Leclerc w bandzie
0
Zaczyna padać ale jaja xDD
0
Ferrari z problemami na razie
2
Miś Olis kończy kwalifikacje,kolejna czerwona flaga xDD
1
@mekston obok Hadjara najlepszy debiutant,fajne to są chłopaki :)
1
@mekston Colapinto sam sobie nie pomógł i tak xDDD
0
@VegetaPolska też chciałbym wiedzieć xD
1
Zagrałem sobie 1 sezon w karierze i widzę że getafe znalazło godnego następcę Bordalasa xD
https://zapodaj.net/plik-NnsZzkuDnl
Widzę już ze niezle będą akcje z tym rynkiem trenerów w tej edycji
1
@Eklerek w ten weekend mogą już zdobyć konstruktorke jeżeli nie zrobią niczego głupiego,Dominacja niestety
4
Co to jest xDDDDD
1
@Eklerek nie za ofensywnie? xDDDD
5
Kurde nie wiedziałem że Madryt należy do Polski
Madryt tylko dla Polaków i dupiastych hiszpanek !!!
3
@VegetaPolska Sztuka też niby dostał propozycje na f2,jeszcze Gładysz w f3 jakby się udało i byloby pięknie
4
Brakuje jeszcze sprintu w Monaco ale byłoby ogladane xDDD
1
Ale nagrody xD one są warte 3 zwyciestwa maksymalnie xDDD rozumiem zwolnienie progresu ogólnie ale nie wiem czy ea jak to ma w zwyczaju nie poszło w skrajnosc
46
U Flicka nie ma miękkiej gry xDDDDDD
2
Następny rok to już na pewno będzie rok ferrari xD @Eklerek
7
Ale to jest żałosny klubik xDDDD
3
https://x.com/bartlomiejpejo/status/1966401518820561019
Ale ze ponad 10k osób dało się nabrać na jakiegoś słabego fejka to xDD ręce opadaja
Pride night i uj nieźle sobie wymyśla niestworzone problemy w swojej głowie xd
5
Z takimi widokami jakoś łatwiej się zmotywować do porannego biegania
https://zapodaj.net/plik-eTa7D5BRf9
6
Najlepszy na świecie przez 5 meczy i można już o nim zapomnieć xD
0
Kimi znowu w źwirze xDDDD no takie momenty nie działają na jego korzysc
1
@Bzyczekk Lewis wie co dobre xD
0
Bilinski 3 miejsce w swojej grupie,ładnie.Zobaczymy jaka mu da to pozycje finalnie za niedlugo
0
@Eklerek nie no fajne jest,jak już pisałem to logo HP wypieprzyc i jest Perfekcyjnie :)
0
Jakby zmienili format na taki żeby były same kwale w sobotę i w niedziele to byłoby git a tak pewnie nic się nie zmieni i będzie 2 godzinna drzemka xD
1
@norbi77 no i to jest różnica między dobrym zawodnikiemi a wybitnym,to nie jest jeszcze najlepsza forma Yamala ale i tak dorzuca bardzo ważne liczby dla druzyny
3
Ale zły bo korzysta z życia xD jak dalej będzie takim kozakiem na boisku to dla mnie może nawet strzelać karlami i z procy jak friz minimajkiem xD
0
@Mateo99 warfare