@Coutinho007 Dokładnie, mi się wydaje że problem leży w tym gdzie go Kuman ustawia, bo jak grał bliżej pomocy to grał kozak, a jak wrócił bardziej do Lewego skrzydła to zgasł jak pet w popielniczce.
@kamilop Andre Silva to jedna wielka nie wiadoma. Malen tego gościa widziałem w paru meczach PSV to nawet nawet, ciekawe czy u nas by się sprawdzil. :)
1
@Borneo Że co? I tak te szczepionki nie zmienia nic. Będzie dalej tak samo.
2
@nwchades Widzę i co?
Dla mnie takie podziały są chore.
7
@Abominacja Widzę grubo jest w Polsce że dzielicie ludzi na szepionkowcow i na antyszepionkowcow.
1
@Coutinho007 hahaha xD
1
@clyde Możesz jeść wszystko, nie lubię jak jedna osoba zabrania drugiej, wiadomo że wszystko z umiarem. :) pozdro i miłej niedzieli Ci życzę :)
2
@Coutinho007 I strzela gola z przewrotki xD
0
@Katalonbar jest jeden Pan @busquets5
0
@tristan87 czyli błąd redakcji.
0
@Sergio_Devils @tristan87 faktycznie go nie ma na ławce.
0
@clyde Ja jadlem kebaba ale zamiast sosu mieszanego to dostałem ostry xD
1
@lucas/catalan
Peja - Duchowo Mocny
Nominuje @LeoMessi1994
0
@LeoMessi1994 ja dziś mam bombe i dobranoc.
1
@TheHeisenberg Każdy w jego muzyce coś znajdzie dla siebie, moj ulubiony track to Szósty zmysł, Klasyk przez duże K. :)
2
@Coutinho007 Dokładnie i właśnie o to mi chodziło :)
1
@Yosemite G.O.A.T.
0
@Coutinho007 Wiem ale często widać go koło prawej steony. :P
1
@Coutinho007 Albo Kasztelana jak ja teraz xD
2
@Coutinho007 Wiem ale i tak ja bym go widział koło prawego skrzydełka, tak jak we Francji gra, ale u nas nie ma miejsca tam.
0
@Coutinho007 Dokładnie, mi się wydaje że problem leży w tym gdzie go Kuman ustawia, bo jak grał bliżej pomocy to grał kozak, a jak wrócił bardziej do Lewego skrzydła to zgasł jak pet w popielniczce.
1
@Coutinho007 Dokładnie. :)
Edit. Leo jako jedyny wyjątek bo w każdej się odnajdzie :D
2
@axegrinder Odzyl w nowej formacji Kumana.
1
@Alcazar Zgadzam się. :)
0
@Chakalaka xDDD
1
@Coutinho007 Dokładnie, dlatego Depay i może Aguero dojdą do nas to coś ruszy wkoncu w napadzie. :)
Aguero niech się kuruje bo narazie to kontuzja za kontuzja.
1
@kamilop Andre Silva to jedna wielka nie wiadoma. Malen tego gościa widziałem w paru meczach PSV to nawet nawet, ciekawe czy u nas by się sprawdzil. :)
1
@Coutinho007 Dokładnie :)
0
@kamilop Nie ma kwitu na innych zawodników, chyba że Laporta zrobi czystki w klubie i przewietrzy ostro szatnie z balastu.
1
@Coutinho007 Dokładnie, trzeba będzie zrobić tak jak za starych czasów i postawić na szkolke :)
0
@kamilop Depay i może Aguero przyjdzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika