L3OM3SSI
Dołączył/a: sierpień 2014
Kokstad, Mokopane, najcześciej Durban, najeżdżam też Bielany i Wolę
7 obserwujących
0 obserwowanych
1
No to wykręcaj sąsiadow z zakladu
1
Komentarz usunięty
4
No wiesz, Leicester tez mialo nie wytrzymac
0
Taki troche Strasburger
4
Nie mozemy tracic punktow na Camp Nou kur*a z Celtą
2
Idiotów nie przegadasz
3
Mają dziewczyny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Dum.. dyn dyn dyn (przerwa) dyn dum dum benc. tez jej szukam własnie
0
Nasz najlepszy mecz w sezonku dotychczas
35
Wenger kolejne 20 lat w Arsenalu za wygraną w derbach
0
Prawie ciekawe
14
Ernesto gut squad amigo saludos kompanieros
0
Dziwne
17
Super jestes
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Lepiej dla niego
13
Rafała Brzozowskiego?
2
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Paquiao v2
9
"ciekawe"
29
Wszystko przed nią
11
Ciary od pleców przez nogi do fujary
1
Kto ma internet z orencz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Hudson śpiewa opętany
0
Fajnie
1
Przecież on zawsze tak robi
0
Dobrze wiedzieć