L3OM3SSI
Dołączył/a: sierpień 2014
Kokstad, Mokopane, najcześciej Durban, najeżdżam też Bielany i Wolę
7 obserwujących
0 obserwowanych
1
chyba twoj
1
spoko spoko nie ma problemu
0
brazylijska ekipa plywakow
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
22
juz myslalem ze zart
0
ja tez ostatnio tyle szczelilem i guwno. nawet nikt nie wspomnial..
5
nie mam znajomych. moj kot ze mna siedzi
5
ktory link? czy mam sobie wybrac i wszystkie smieszne?
4
Komentarz usunięty
3
no slyszalem jak zrobil az wrrruuuuuummmm
0
no
4
super partia
0
conrado moreno
1
xdddddddddddd
4
ty tez moglbys wykorzystac atuty ortografii
0
wariacik
0
z kontuzją mial grac?
1
klepnac zachowawczo w kuperek
0
malysza, do ksw go w koncu wzieli
0
daj odpocząć palcom
1
daj namiary to mu dam
10
przetrzyj oczy po spanku
10
mogl mu kleknac jeszcze do drongala
0
moge z babcia? bo ona dobra jest ale nwm czy to nie oszustwo
0
ta ciekawostka tez dobra
1
juz byl mecz przeciez
7
z zaskoczenia ją wez ;))
1
jak stawiacie to czemu nie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
otoz to, polecam rowniez