L3OM3SSI
Dołączył/a: sierpień 2014
Kokstad, Mokopane, najcześciej Durban, najeżdżam też Bielany i Wolę
7 obserwujących
0 obserwowanych
22
przebiegniete km
14
Argentyna ci dziekuje ze moze wyjsc chociaz z drugiego miejsca
0
to by byla najgorsza opcja americano italiano
0
wtf Ronaldo za co? za te dwa zagrania hatriki? bez sensu
0
takiego grata tez bym sprzatnal z polki
0
nasi wgl flow nie mają
0
nie przejmuj sie mały
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
masz szczescie Naczos, bo za tego karnego bylem smutny
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
31
bo Ronaldo nie bedzie najlepszy nawet jak wygra mś
16
a dziwilem sie czemu sie nie kloci ze nie uznali bramy
13
a nie na serio?
0
tiesto by puscili to nie bo po co
0
no co ty nie ma takich wgl
38
maltanczyk mu sika do lozka, czyli mieszka na Malcie
2
pewnie najwiekszy talent
1
tylko szkoda ze nie gramy z zadna druzyna z Europy
0
niech sie kazdy zlozy na telebim na prezent i meczyk ogladacie. nie dziękuj za pomysl
0
9 czerwca oglosi kiedy oglosi decyzje
0
on studentem
0
wole nie, ale dzieki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
tzw. korwin
3
czekalem na darude sandstorm
23
dali te same kolory co w 14/15 zeby tryplet powtorzyc. mają łeb
2
okurwikson moje oczy
0
pershing nie zyje
0
nawet moja babcia docenia Messiego, chociaz go nie zna
9
mają "a" w nazwie ale proste