22

przebiegniete km

14

Argentyna ci dziekuje ze moze wyjsc chociaz z drugiego miejsca

0

to by byla najgorsza opcja americano italiano

0

wtf Ronaldo za co? za te dwa zagrania hatriki? bez sensu

0

takiego grata tez bym sprzatnal z polki

0

nasi wgl flow nie mają

0

nie przejmuj sie mały

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

masz szczescie Naczos, bo za tego karnego bylem smutny

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

31

bo Ronaldo nie bedzie najlepszy nawet jak wygra mś

16

a dziwilem sie czemu sie nie kloci ze nie uznali bramy

13

a nie na serio?

0

tiesto by puscili to nie bo po co

0

no co ty nie ma takich wgl

38

maltanczyk mu sika do lozka, czyli mieszka na Malcie

2

pewnie najwiekszy talent

1

tylko szkoda ze nie gramy z zadna druzyna z Europy

0

niech sie kazdy zlozy na telebim na prezent i meczyk ogladacie. nie dziękuj za pomysl

0

9 czerwca oglosi kiedy oglosi decyzje

0

on studentem

0

wole nie, ale dzieki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

tzw. korwin

3

czekalem na darude sandstorm

23

dali te same kolory co w 14/15 zeby tryplet powtorzyc. mają łeb

2

okurwikson moje oczy

0

pershing nie zyje

0

nawet moja babcia docenia Messiego, chociaz go nie zna

9

mają "a" w nazwie ale proste

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?