5

Kurczę chyba się spóźniłem na prezentację Coutinho, bo nigdzie transmisji nie widzę..

6

Jaki fake, przypatrz się :D

1

Przypomniał sobie, że Perez mówił żeby nie gwizdać :D

13

Nowy sezon, stare zasady.

3

Polecam Strawpolla, bo to to jakiś szit

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

40

Czyli jednak odchodzi..

12

Mówiła, że tylko mnie kocha, a ugania się za wszystkimi lafirynda.

0

No tak, czas na Deulofeu-Suarez-Messi :)

0

Do spalenia?

1

Szansa na sukces PSG w następnym sezonie? Nawet z Neymarem będą dostawać oklep :D

60

Niech ciągną druta

5

Ja se jaja utnę

1

Uf, zostaje

1

Tak bardzo realistyczny, że gadałeś z Neymarem jak z kumplem :)

0

Nikt nie widział jeszcze

2

Umtiti

30

Ty nawet najprostsze zdanie potrafić "spiepszyć".

1

Czyli "MSN" bez "N"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Szalony

23

Wątpię, aby komuś Fabsfana brakowało :D

2

Nie zaglądaj :)

1

1 kwietnia :)

3

0

Na YT to i Wawrzyniak wypadłby dobrze. Nie ma sensu go sprowadzać.

3

Trudno

13

Bierz bo bidon gratis!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?