L3OM3SSI
Dołączył/a: sierpień 2014
Kokstad, Mokopane, najcześciej Durban, najeżdżam też Bielany i Wolę
7 obserwujących
0 obserwowanych
5
Kurczę chyba się spóźniłem na prezentację Coutinho, bo nigdzie transmisji nie widzę..
6
Jaki fake, przypatrz się :D
1
Przypomniał sobie, że Perez mówił żeby nie gwizdać :D
13
Nowy sezon, stare zasady.
3
Polecam Strawpolla, bo to to jakiś szit
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
40
Czyli jednak odchodzi..
12
Mówiła, że tylko mnie kocha, a ugania się za wszystkimi lafirynda.
0
No tak, czas na Deulofeu-Suarez-Messi :)
0
Do spalenia?
1
Szansa na sukces PSG w następnym sezonie? Nawet z Neymarem będą dostawać oklep :D
60
Niech ciągną druta
5
Ja se jaja utnę
1
Uf, zostaje
1
Tak bardzo realistyczny, że gadałeś z Neymarem jak z kumplem :)
0
Nikt nie widział jeszcze
2
Umtiti
30
Ty nawet najprostsze zdanie potrafić "spiepszyć".
1
Czyli "MSN" bez "N"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Szalony
23
Wątpię, aby komuś Fabsfana brakowało :D
2
Nie zaglądaj :)
1
1 kwietnia :)
3
http://imgur.com/a/cTcbW
Pamiętacie?
0
Na YT to i Wawrzyniak wypadłby dobrze. Nie ma sensu go sprowadzać.
3
Trudno
13
Bierz bo bidon gratis!