0

?

0

Haaaa

7

No i?

1

Proszę o bana dla tego pana.

0

Haaa, takie proste a jednak nie. Już mnie mięśnie brzucha bolą od samego przeczytania.

0

Z tego co widzę to Rakiticia :)

0

Proste. Przepis na życie :)

0

Powiem tak... szanse Realu na awans spadają do 20% :D

4

Czyli nic by się nie zmieniło.

5

Przykro mi. ale padła :D :D

8

..których jeszcze nie znamy dy dy dy dy dy

0

Co za kozak!!!

0

Co za kaleki.

0

Było, ale tego nigdy za wiele :D

2

Tu ci przyznam rację Norbercie :)

13

A jakby Ronaldo powiedział coś podobnego to chyba każdy wie, jaka byłaby reakcja większości użytkowników na tej stronie.

1

Przynajmniej grałbyś częściej Arda.

1

Uspokój się Maciej. Enrique miał na myśli zapewne styl gry podobny do Barcy, a ty się spinasz.

0

Elko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

5

Nic się nie stało, ja też przeczytałem.

0

Busquets kozak :)

2

W trakcie meczu martwi cię wiek Iniesty?

0

To jego przyjęcie jest niesamowite...

4

3

Widać Real pełen luz, dają im fory. Rozumiem tych, którzy im kibicują. Ten zespół jest NIESAMOWITY...

0

U mnie nosi się dobrze.

0

Ten młody co do Mesjasza się przytula :D

1

Jak Real będzie wygrywał to nawet kiedy Ronaldo będzie grzał ławę on dostanie Złotą Piłkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?