L3OM3SSI
Dołączył/a: sierpień 2014
Kokstad, Mokopane, najcześciej Durban, najeżdżam też Bielany i Wolę
7 obserwujących
0 obserwowanych
0
?
0
Haaaa
7
No i?
1
Proszę o bana dla tego pana.
0
Haaa, takie proste a jednak nie. Już mnie mięśnie brzucha bolą od samego przeczytania.
0
Z tego co widzę to Rakiticia :)
0
Proste. Przepis na życie :)
0
Powiem tak... szanse Realu na awans spadają do 20% :D
4
Czyli nic by się nie zmieniło.
5
Przykro mi. ale padła :D :D
8
..których jeszcze nie znamy dy dy dy dy dy
0
Co za kozak!!!
0
Co za kaleki.
0
Było, ale tego nigdy za wiele :D
2
Tu ci przyznam rację Norbercie :)
13
A jakby Ronaldo powiedział coś podobnego to chyba każdy wie, jaka byłaby reakcja większości użytkowników na tej stronie.
1
Przynajmniej grałbyś częściej Arda.
1
Uspokój się Maciej. Enrique miał na myśli zapewne styl gry podobny do Barcy, a ty się spinasz.
0
Elko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
5
Nic się nie stało, ja też przeczytałem.
0
Busquets kozak :)
2
W trakcie meczu martwi cię wiek Iniesty?
0
To jego przyjęcie jest niesamowite...
4
http://fangol.pl/view/192016/taniec-z-pilka-cristiano
IKS DEDEDE
3
Widać Real pełen luz, dają im fory. Rozumiem tych, którzy im kibicują. Ten zespół jest NIESAMOWITY...
0
U mnie nosi się dobrze.
0
Ten młody co do Mesjasza się przytula :D
1
Jak Real będzie wygrywał to nawet kiedy Ronaldo będzie grzał ławę on dostanie Złotą Piłkę.