4

No masz racje muk skorpionem wyciągnąć

1

Typ ma 500 obserwujących tylko, pewnie sobie zmyślił.

24

Konto masz niecałe 2 miesiące i już ci głupio z powodu "starych" komentarzy? Szybko dojrzewasz :D

0

Akurat ich następcy to mnie nie obchodzą :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

62

No widzisz i po krzyku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ktoś pisał, że jutro ma być.

2

Ty chyba na explorerze oglądasz, na chroma se kliknij.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Priv

1

No oczywiście, bo polskie to najgorsze. Cebulaków nigdy za wiele.

3

Powiedz mu to w twarz gnido.

1

Zedd - Beautiful now
??

12

Chyba niektórzy nadal nie wiedzieli co znaczą te kropki obok nicku :D

11

Tak, bo na boisku jest chamem i bucem.

5

Zazdroszczę

2

Nie mając nic ciekawego do dodania, kulturalnie wpie*dole się w dyskusję, żeby tylko ją przedłużyć, bo fajnie wygląda.

0

Bez przesady z tym wrogiem kolego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Taki duży chłopczyk, a pisać nie umie :o

0

Wystarczy nam jedna porażka Realu, wtedy będzie po tyle samo punktów, a w dwumeczu byliśmy lepsi co daje nam mistrzostwo.

5

12*

2

Ronaldo pewnie się cieszy, że Benzema nie trafił z tej przewroty :)

6

Atletico w tych pierwszych 15 minutach to takie przesuwające się pachołki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

JEEEEEEESSTTTTT!!!

4

To niedaleko w sumie :)

0

Klaskał jedną ręką. Szacunek musi być ej

0

Jade kurwa nadu a la rambla sie do gory robi szalenstwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?