0

Japierdole, Messi wez już go nie dopuść do gry w kadrze.

2

Enzo srenzo

22

Nie zagraliśmy jakiegoś kosmicznego meczu, ale 4:0 wpadło i dobrze :)

1

Mateusz się nie przejął nawet, że czerwona, poszedł fajka zajarać.

1

Trudno, nie załamuj się.

0

Ronaldo zaciesz wie co się święci :)

3

Oj widziała :)

2

Dokładnie tak samo jak ja :D

0

Dobra mój błąd...

0

No to doje*bał do pieca.

6

Na górze róże,
Na dole fiołki,
Celta 4 bramki,
Barca 2 bramki.
Dziękuję.

9

Mecz się skończył?

0

Tak.

0

Goldvod.tv
2,46 za jeden dzień.

1

No raczej nie inaczej :D

1

Na pewno na swoim stadionie od dawna nie przegrali, dlatego może być ciężko.

1

Dembele... :O

1

Niezłośliwie ale świeże*

0

Bez euforii i tak stracą gola zaraz.

0

Haha :D :D

4

Ten moment, kiedy ponad połowa użytkowników nie wie, że kibicujesz Realowi :D

0

O kur*a rzeczywiście. Dopiero teraz zauważyłem, ale ostatni mecz wygrali może się obudzą.

0

Taki bogaty, a na necie ogląda. Pensji nie wypłacili?

1

Ha...

0

Ok na 4:0 :D

0

Nie płaczcie Real też się potknął, a za nami mecz z Materacami.

0

Gamero szypki piłkaż.

4

Odpowiedź E. Definitywnie.

2

Kogo to cytat? Z rm.pl?

3

... I strzelić nie 10, a 9 bramek :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?