L3OM3SSI
Dołączył/a: sierpień 2014
Kokstad, Mokopane, najcześciej Durban, najeżdżam też Bielany i Wolę
7 obserwujących
0 obserwowanych
18
I tak on się tam najczęściej przewraca.
2
PSG to samo siebie zaora z tymi transferami gwiazdek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
One też w pornolach grają?
18
Spłaca się Sportingowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
15
Ale się wpie*dolił w te pole karne Paulinho, jak czołg. Tylko widział piłkę i bramkę.
5
W kompie się kąpiesz?
27
I co macie Koloseum?
9
Gdzie nie wejdziesz wszedzie spojlery
3
Slaba jakas ta ciekawostka
20
?
2
Najlepiej, żeby to zjawisko było widoczne na koniec sezonu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Tymczasem Bartomeu udaje, że się cieszy, a ustala kolejne przekręty.
1
Jakiś nowy nabytek?
1
Dużo kibiców Realu tak myśli
1
O dzieki spoko on jest
9
Masz racje kolego nie zdalem i to powod do kpin i zartow? Nie kazdy musi sie dobrze uczyc. Mam co prawda te 48 lat ale w zawodowce wcale zle mi nie jest.
2
Zaspalem
0
Czyli trener Hiszpanów rozwiązał problem za Zidane'a. Teraz Isco na ataku za Benzemę :D
2
No, obodz się co ty
0
A informacja pewnie sprzed dwóch godzin :D
2
Zastąpi mnie ktoś na warcie, bo chciałbym iść spać?
5
Przetłumaczenie od razu jak już rozumiesz też nie boli.
0
Nie no wiadomo, że wyreżyserowana, a jakby inaczej.
0
?? Był i to duży
0
Coooo, dlaczego Real gra w takich strojach?
3
Nawet od biedy nie powinniśmy brać Paulinho.
0
Niewiarygodne.. Bartomeu i jego kumple ciągną nas na dno ile sił w rękach.
5
Kurczę chyba się spóźniłem na prezentację Coutinho, bo nigdzie transmisji nie widzę..