L3OM3SSI
Dołączył/a: sierpień 2014
Kokstad, Mokopane, najcześciej Durban, najeżdżam też Bielany i Wolę
7 obserwujących
0 obserwowanych
0
to z dedykacja dla jakiegos zeglarza tej strony? mamy drame? halo
3
Komentarz usunięty
2
po grze o tron mam mysl. w tym odcinku bardzo podobala mi sie ta scena, jedna z najlepszych w serialu
66
dzisiaj egzotycznie. zupka chinska
2
mowisz, ze ktos kazal ci ogladac?
0
zaloze sie, ze scofield maczal w tym paluchy
16
na pewno takiego momętu nie bylo
0
ruska najmocniejsza od dawna wiadome
28
mi tez krzynówka wlasnie
2
aport
198
zostaw mame
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
przystojny
15
sislovesme
5
mozesz powtorzyc, bo nie uslyszalem?
4
ale modela dorwales uhuhu
39
keczupem
43
nie wiem, ale zaraz sprawdze w google poczekaj
0
nie badz taki pewny
3
a to twoje boze......
1
hahahahahahahhahahaaha HAHAH
2
fajna jak zawsze
45
pewnie masz urlop i poszedles dalej spac klamco
0
slupek wymacal
0
nie no, ale w takiej skorce to ty kozak bedziesz
0
olisadebe pilkarzem barcelony
0
kiedys poszlismy to nam dziad kazal brac dupe w kroki i juz nie koleduje od tamtej pory
6
ja dzisiaj lepie pierogi i uszka mniam
3
owal juz glace na lyso i sie przyzwyczaj lepiej
2
tez znam takich kibicow jak ja. milo mi, spotkajmy sie na kawke. nalegam