L3OM3SSI
Dołączył/a: sierpień 2014
Kokstad, Mokopane, najcześciej Durban, najeżdżam też Bielany i Wolę
7 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Rewolucja123 no Ameryki nie odkryłeś bo jak Blachowicz wygra z Ulbergiem to zapewne dojdzie do tego starcia
0
@Smixu maszyna ruszy to turbina nie pomoże
4
Komentarz usunięty
0
Jak narazie dopiero druga porażka Realu w tym sezonie także i tak dobry wynik (oni zaczynają sezon w lutym)
1
Lipsk nadaje się do wąchania rowa Akinfenwy. Oczywiście w GTA 5
2
@MOLESTA po prostu dałeś im do zrozumienia, że chcesz mieć spokój na 18 lat
1
@Mario96w to tylko przez sędziów przegrali, więc niesprawiedliwie. Oni zagrali dobrze i powinni wygrać, ale jak zawsze sędzia im przeszkodził. ja już im naprawdę współczuję, bo ile można przegrywać przez sędziów.. jak wygrywają to nigdy nikt im nie pomaga, sami o to walczą, nigdy błędy na ich korzyść. to już jest skandal.
1
@Rewolucja123 cały czas do końca wierzył, że jest na tym najwyższym poziomie. Jest bardzo solidny, zawsze niebezpieczny i wielu zawodnikom sprawił problemy i przez to utrzymuje się w top 10, co z automatu sprawia, że ma ciągle walki z mocnymi nazwiskami. Inni biorą znane nazwiska żeby zarobić i dostać w papę (Kevin Holland). Po Dustinie było widać, że każda kolejna porażka go bolała, bo cały czas miał nadzieję, że może zdobyć pas. niestety zawsze czegoś mu brakowało.
0
Taki hejt na real a oni otworzyli i zamknęli wynik spotkania
2
Maffeo z Viniciusem jeszcze obalą razem flachę
2
@blakkudium pięknie się rozwija nasz Philipp Lahm
5
jestem po przeprowadzce i jeszcze nawet mopa nie kupiłem. dobrze że znalazłem jakieś białe niepotrzebne szmaty to ogarnę to jakoś
0
@DLFCB to jego trzeba też jebnax prętem. Może myśli, że to przyjemne i mu się spodoba
1
Padły serwery mleczarzy
2
nunez to gorsze drewno od ferrana
5
Łysy kasztan potknął się o swoje szczeble i jeszcze pretensje do sędziego
3
@Danny Gaucho wiem, że zrobił źle, ale kiedyś mógł myśleć że robi dobrze i to jest to czego chce, a teraz mu się odmieniło. mimo wszystko lepsza jest najgorsza prawda niż jakby miał ją oszukiwać i być z przymusu w tym związku, bo mają razem dzieci
5
@Luciano99 chce być singlem czytaj chce pukać różne panny bez poczucia winy. Ale jeśli miał ją zdradzać i na siłę być w tym związku, to lepiej zrobił dla siebie i dla niej
3
Te. Jego. Przekładanki. Te. Zakosy
0
@Marian_Pazdzioch od pierwszego włożenia do siatki
2
jak zaczął krzyczeć z bólu to szkoda się biedaka zrobiło fest
0
ogolnie rodrygo nie jest wkurzający z ryja i mnie tak nie denerwuje, ale o co chodzi że on codziennie wywiady daje jak jakis kret
3
@Gonzo_LZS nie no mordo ja wiem że czas szybko leci, ale to już było 9 lat temu
1
@Azi Iwańskiego zapytaj
0
123 gole 20 bramek dobry jest ten Abel
1
@Prorokk Anglia ma mniejszą średnią wieku pierwszej jedenastki od Hiszpanii
4
@barcanawieki te ich zaczepki do Messiego i wyciąganie statystyk mnie śmieszą. To wygląda jakby tonący brzytwy się chwytał, bo nawet oni wiedzą, że Messi ostatecznie zakończył tę rywalizację po mś, ale nadal próbują siebie oszukiwać, że jest inaczej.
1
Ronaldo najlepszy piłkarz w historii Portugalii
0
Chiesa god mode on
0
@Cukson musiala już na mundialu ciągnął za uszy Niemcy i tylko dzięki niemu było blisko awansu i drybling kosmonaucki