0

Komentarz usunięty

0

@barcelonaLM ale juz morda pls bo waliles konia jak mistrzostwa swiata wygrywali

5

@Chakalaka słaby pływak

2

@BordeR ładny piesek, cringowy pan

0

@cinero1996 od razu widać, że od zawsze mu kibicowales. szacunek

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kwiatek67 nie. z turecką armią nikt nie wygra

5

@maciejsonFCB cringe

4

@sergio5 jak cos to nie fake serio tak powiedział. dobrze lewy!

0

@barcadreed no bo villareal to jego sufit

2

dżjordżjo moreno

0

@LeoMessi1994 mam nadzieje, ze to "cio" przez przypadek napisales

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Admin030 farfocla jakiegoś zakosił, w piłkę dobrze nie trafił. ogólnie ogór to jest

0

@JohnnyBarca nagle mu sie przypomnialo i nie wystawił alby dzisiaj. wszystko jasne

2

@FC1899Barca o nie. mam muke

0

0

wlaczam niemcy, slysze komentatorow, wylaczam

0

@Colon gdyby napisal "dzisiaj" to poprawiłbyś go

7

@FIJI big black horse

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

turki ponoc Elif jeszcze ogladaja i moga nie zdazyc na mecz

4

czemu nie spiewa pitbull lol

0

@Pogba dobra juz nie liz mu

1

@marcin000019 a przyjaciółki były na pool party z redaktorami La gazzetta dello spout i o wszystkim powiedziały

2

@MarcelNJ11 zniszczył go by Parke MMA W ale boks był i go nie zniszczył dobranoc dzień dobry

1

@zodiak_10 a tp dobre

0

@konrad1661 sklej

0

@sewciu50 musisz poćwiczyć koordynację

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?