1

@Dzemix111 Tak że przegrywają?

0

Ideal Youth Hostel
Hotel Annex - Rey Don Jaime I
Hotel Bejar
Sleeping Inn Barcelona
Hostal Ideal Sants
Był ktoś w którymś z tych hoteli i może podzielić się opinią?

1

@sebasek99 A no racja, dzięki

0

'DYSK PRZENOŚNY ZEWNĘTRZNY 500GB 2,5'' SATA III 6GB'
O co chodzi z tym 2,5 i 6gb?
Jakie dyski przenośne polecacie?

0

@VanBest a skąd mamy to wiedzieć powiedz mi?

0

@marcin000019 Ta tylko że na tą chwilę to Live i Bayern są na wyższym poziomie niż Barcelona a w obu grał więc :)

0

@MarioVeB! Club Brugge

0

@kocikus Bardzo rzadko fcbarca.com pada to raz a dwa ich strona właśnie jest z tego znana że pada przy takich akcjach więc co kto się śmieje?

0

@bartek00717 Jaki Pan, gówniarz 94 rocznik

0

@AssisMoreira 65 przy 2 m odległości to minimum? Chyba oszalałeś, nie dzięki :)

0

Damian Suarez? Maszyna buahaha

0

@jacob345 Na moim ukochanym netflixie jest taka opcja, że można pobrać i oglądać offline w takiej samej jakości :D

7

Chciałbym zobaczyć prędzej czy później Ter Stegena z opaskę kapitańską

0

@grubson_bubson No ale co to za parametr, gdzie to znaleźć?

0

@deyna2018 No właśnie, kupię ps5, ale pewnie z rok po premierze. Tzn zależy kiedy wyjdzie :)

1

@Yanek Tyle to ja wiem, że OLED najlepszy

0

Jaki telewizor wybrać do ps4?
HD z odświeżaniem obrazu 100 czy 4K z 50? Wiadomo, że najlepiej 4k z 100, ale za drogi interes do samego grania. Zna się ktoś na tym? 43 cale myślałem, mam niecałe 2 m do ściany czyli tam gdzie by wisiał.

3

@mateusz33 Tak tylko, że Reus ma 30 lat rozumiem, że ma tyle czekać? Co ty pieprzysz, każdy przypadek jest inny

0

@JimMorrisonFCB A gdzie ma grać jak jest Messi? To nie oficjalne składy więc nic nie wiadomo może zagra na PS, albo i za Suareza

0

@kacperowski20 Nie może tylko Dembele na pewno musi zagrać

0

@cubiii Oczywiście że dziwne i idiotyczne to że Ty tego nie rozumiesz to coś z Tobą jest nie halo przykro mi synku :)

0

@Ajan Jak wszyscy to wszyscy czego nie rozumiesz :)

1

@betonito eee żenada nic śmiesznego

0

@MikeBajson A widzisz żeby ktokolwiek przyjechał z kimś prócz Dembele? To nie tego typu spotkanie żeby z żonami sobie przyjeżdżać

0

@moronw Bo może nie wiedział, niby skąd? I głupie przyjeżdżać z jakimś kolegą na spotkanie z tak poważną drużyną. Reszta swoich partnerem nie zabierała :)

0

@blaugrana98 Nie prawie 15 bo brakuje, więc dobrze napisał, że ponad 10 :)

0

@Borneo źródło poproszę..

0

@krystus48 Akurat de Ligt zasłużył, co innego Ramos, Marcelo i Modric

0

@th@les Był Coutinho i co z tego jak tam biega Messi, Messi to taki ŚPO można powiedzieć. Zresztą nie tym ustawieniem gramy a chętnie bym zobaczył 4231

0

@moronw Przecież taki masz nick xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?