Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fryzura ala Elvis Presley pierwsze co pomyślałem :D
0
@SHIBA Znowu coś Ci daje do myślenia?
0
@SHIBA No o co Ci chodzi chłopie? Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie? Fajna grafika przedstawiająca jak to było ale co konkretnie ma mi dawać do myślenia? Jak masz coś pisać bez sensu i tak na hura to na przyszły raz po prostu milcz
0
@SHIBA co daje do myślenia?
0
@Commando Też tak lubię, póki co taka pogoda mi odpowiada. Nie za ciepło, ale fajnie :). P. S. Zaraz 6 dzień z Arnim na puls :D
2
@FC1899Barca żenujące wołanie o zielone
0
@marcin000019 Kim jest Inter a kim Barcelona? Wyjdzie wyjdzie spokojnie a jak na nas trafia to znowu wpier nie martw się :)
0
Ktoś jeszcze ma wątpliwości kto powinien być podstawowym bramkarzem reprezentacji Niemiec :)?
0
@Zagorzały Fan F.C.B Cieszy się zaufaniem bo nie miał kto grać wcześniej proste
0
@Borneo no już od 50 minut ale ok
2
@Skaramuczi pieprzysz jak potłuczony :)
1
@Xavinho54 aha.
0
@kamyk_23 No i co z tego, nawet jak jest w formie to co on by mógł teraz wnieść i za kogo grając na poziomie Betisu?
0
@kuz Zrobiłem im niezłą pake teraz prowadzę City w chwale po sukcesach w Barcy niczym Pep :D
5
@Lares Łak jakich dużo
2
@koszol wielkopolskie
0
'Po wczorajszym emocjonującym meczu FC Barcelona może się już pochwalić 8 pucharami Champions League'
Eh takie rzeczy tylko w FIFA tryb kariery :)
0
@Hushovt 2 zł Ci szkoda gdzie możesz zarobić 100 x tyle np? No to dziwny z Cb człek
3
@Damian11 Chyba sobie kpisz :). Ławka i trybuny już zajęte po co on tu?
1
No tak szkoda tylko, że on nigdy nie miał jakiegoś wielkiego talentu dlatego gra tam gdzie gra. Może ktoś śledzi jego grę? Jak to się stało, że taki spadek zaliczył? W Bvb nie mógł zostać?
0
@Orlik00 Ja mam od 7 lat jakoś. Pewnie że chce czemu nie :)
0
@Rewolucja123 Czy ja wiem czy taki dryblas :D
1
@Socjopata Bo to Arsenal? Nie wiesz że ich meczy się nie obstawia?
0
@Veb1233 Żenujący klub z zerowymi ambicjami. To wina właściciela przede wszystkim. Współczuję kibicom
0
W trakcie meczu Barcelony z Valencią doszło do włamania do domu Samuela Umtitiego w Esplugues de Llobregat. Złodzieje zdołali otworzyć sejf i zabrali z niego wszystkie rzeczy. [@sport]
A co on sam mieszka? Takie pieniądze zarabiać i nie mieć ochrony to jest po prostu dziwne zwłaszcza wiedząc, że ostatnio dochodzi do takich sytuacji
2
@YouShouldListenToMeError: Server Error
The server encountered an error and could not complete your request.
Please try again in 30 seconds.
0
@Coutinho007 Łee zjeeepsułeś mi mecz już faktycznie
1
@Socjopata No i dobrze, dojrzale w końcu się zachował. Coutinho pamiętam tą cieszynke jak strzelił po długim czasie, tylko byłaby ona coś warta gdyby wstrzelił się też w forme, a nie odchodził tylnymi drzwiami po sezonie
0
@BarcaInfo No i tak wszystko co Messi chce pewnie
2
@Gaucho też tak umiem r2 i kwadrat podanie