11

Dobrze chociaż że Yamal zdrowy.


0

Czy tak będzie? Nie wiem, w każdym bądź razie każdy ma już Marka dość.


0

Podobno ter Stegen po przeszczepie zaczyna łysieć i wraca do swojej starej dyspozycji.

2

Aha czyli Inigo dostał kartkę za nic a tamten za udawanie nie :DD

3

Przecież to nie jest karny XDD

2

Jakiego bramkarza chcielibyście żeby klub ściągnął w miejsce ter Stegena gdy będzie miejsce w ffp? Mamardaszwili by był chyba najlepszym wyborem ale niestety Liverpool go kupił.

3

Balde prosi o piłkę, dostaje ją i podaje do obrońcy Monaco XDDD gratuluje mózgu.

7

Przypomnę że Balde już przed kontuzją był cienki jak sik pająka, wychodzi na to że to jednosezonowiec.

4

Yamal jesteś piękny!

2

Najgorsze jest że on nie ma zmiennika bo na ławie siedzi jeszcze lepszy parodysta XDD

3

Laporta ty zagadaj do Lewego żeby ten zadzwonił do Szczęsnego i namawiajcie go do wznowienia kariery bo z niemcem to my daleko nie zajdziemy.

0

Gratulacje ter Stegen jak zwykle nie zawodzisz xD

0

Piękne są te czarne stroje.

3

Ale fajne są chmury asperitas, wyglądają jak góry.


0

@AduŚ07 Chyba 25 mln zarobiliśmy na nim.

11

hahahahaha jak tu go nie kochać?


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Marian_Pazdzioch bardziej do Pepe xd

0

@Kgorecki2500 mieszkańcy protestowali bo pewnie by ich wysiedlili i dali jakieś grosze za ich domy także się im nie dziwię.

1

@ZeroArtiforce powinni to zaliczać jako kradzież z włamaniem i tyle.

2

Chłop 9 godzin stał na wysepce i nikt mu nie pomógł...


2

@Yoshi94 Może były to osoby starsze, niepełnosprawne którzy nie mieli jak uciec a pomoc do nich nie dotarła?

2

@BorzyKrzys szwaby od roku robią kontrole i nikt z tym nic nie robi a my powinniśmy pójść w drugą strone i wprowadzić kontrole u nas.

1

@maroon Jeździłem kiedyś firmowym transit connectem i po 60k km turbosprężarka padła.

2

Nowe przepisy mówią co innego a oni dalej swoje XD

0

@MesQueUnClub_87 niestety ale każdy dzban może zweryfikować sobie konto, wystarczy zapłacić xd

19

Damy mu najlepszy kontrakt a później ciężko będzie przedłużyć jak będzie domagał się jeszcze większych pieniędzy albo braknie miejsca w drabince płacowej, już kiedyś dawaliśmy ogromne kontrakty zawodnikom i do tej pory klub cierpi.

3

Czyli można rzec że Olmo klasycznie we wrześniu się rozleciał, piłkarz bardzo dobry ale co z tego skoro co chwilę wypada przez kontuzje.

1

Jak dla mnie Balde za rok jest do opchnięcia tym bardziej póki jeszcze jakąś wartość ma.

1

Szynka i toster działają na wścieklizne Madrytu XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?