KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Dobrze chociaż że Yamal zdrowy.
0
Czy tak będzie? Nie wiem, w każdym bądź razie każdy ma już Marka dość.
0
Podobno ter Stegen po przeszczepie zaczyna łysieć i wraca do swojej starej dyspozycji.
2
Aha czyli Inigo dostał kartkę za nic a tamten za udawanie nie :DD
3
Przecież to nie jest karny XDD
2
Jakiego bramkarza chcielibyście żeby klub ściągnął w miejsce ter Stegena gdy będzie miejsce w ffp? Mamardaszwili by był chyba najlepszym wyborem ale niestety Liverpool go kupił.
3
Balde prosi o piłkę, dostaje ją i podaje do obrońcy Monaco XDDD gratuluje mózgu.
7
Przypomnę że Balde już przed kontuzją był cienki jak sik pająka, wychodzi na to że to jednosezonowiec.
4
Yamal jesteś piękny!
2
Najgorsze jest że on nie ma zmiennika bo na ławie siedzi jeszcze lepszy parodysta XDD
3
Laporta ty zagadaj do Lewego żeby ten zadzwonił do Szczęsnego i namawiajcie go do wznowienia kariery bo z niemcem to my daleko nie zajdziemy.
0
Gratulacje ter Stegen jak zwykle nie zawodzisz xD
0
Piękne są te czarne stroje.
3
Ale fajne są chmury asperitas, wyglądają jak góry.
0
@AduŚ07 Chyba 25 mln zarobiliśmy na nim.
11
hahahahaha jak tu go nie kochać?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Marian_Pazdzioch bardziej do Pepe xd
0
@Kgorecki2500 mieszkańcy protestowali bo pewnie by ich wysiedlili i dali jakieś grosze za ich domy także się im nie dziwię.
1
@ZeroArtiforce powinni to zaliczać jako kradzież z włamaniem i tyle.
2
Chłop 9 godzin stał na wysepce i nikt mu nie pomógł...
2
@Yoshi94 Może były to osoby starsze, niepełnosprawne którzy nie mieli jak uciec a pomoc do nich nie dotarła?
2
@BorzyKrzys szwaby od roku robią kontrole i nikt z tym nic nie robi a my powinniśmy pójść w drugą strone i wprowadzić kontrole u nas.
1
@maroon Jeździłem kiedyś firmowym transit connectem i po 60k km turbosprężarka padła.
2
Nowe przepisy mówią co innego a oni dalej swoje XD
0
@MesQueUnClub_87 niestety ale każdy dzban może zweryfikować sobie konto, wystarczy zapłacić xd
19
Damy mu najlepszy kontrakt a później ciężko będzie przedłużyć jak będzie domagał się jeszcze większych pieniędzy albo braknie miejsca w drabince płacowej, już kiedyś dawaliśmy ogromne kontrakty zawodnikom i do tej pory klub cierpi.
3
Czyli można rzec że Olmo klasycznie we wrześniu się rozleciał, piłkarz bardzo dobry ale co z tego skoro co chwilę wypada przez kontuzje.
1
Jak dla mnie Balde za rok jest do opchnięcia tym bardziej póki jeszcze jakąś wartość ma.
1
Szynka i toster działają na wścieklizne Madrytu XDDD