KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ronad10 ale to było dawno temu, chodzi o najbliższe kilka lat jak dostawaliśmy w trąbę a taki Bayern przyjeżdżał sobie na trening do nas.
0
@Marian_Pazdzioch jeszcze ta łysa menda żarówki z kibla kradła
5
oLaboga w końcu doszedł, zajęło mu to aż 70 minut.
2
Betis też został okradziony w tym meczu z karnego przypominam.
2
Jak Vinicius piłuje tą mordę to moja reakcja jest tylko jedna: bede rzigoł.
5
Abde klasycznie pobiegał 15 minut i się wypompował a teraz sobie truchta po boisku.
7
oLaboga jest obrzydliwym i stronniczym komentatorem, nie da się słuchać tego madryciaka.
0
Mbappe widziałem już w tym meczu na lewym skrzydle, na prawym i na 9 a minęło raptem niecałe 20 minut XDD
21
Adrian co gotuje xD
0
Szkoda Sevilli że tak ten klub upadł :/
2
Ten Hag tak jak piłkarze z tamtego okresu od lat lecą na hype tamtego Ajaxu.
2
Dziwnie się ogląda Salaha bez afro xd
1
@AFA czyli klasyczny tottenham xD
1
@ranger3120 Jeździł na kurierce i robił streamy z tego na twitchu, potem wywalili go z roboty a on zaczął streamować z piwnicy jak gra w lola.
1
Ale padake gra to Atletico ale co im niektórzy mistrza dawali bo zrobili transfery za 200 milionów to ich xD
26
Gavi to chyba na każdym meczu jest a ci no właśnie...
1
Widzisz Mbappe mogłeś przyjść do Barcelony grałbyś na swojej pozycji ale od stycznia bo by cię nie zarejestrowali a tak to rywalizujesz z Viniciusem i Rodrygo.
33
A tu Kowal podsumował ,,dziennikarzy"
77
Szpileczka w Mbappe wbita xD
3
Kto też tak ma? :P
4
Panie turku nie kończ pan tego meczu.
5
Nawet na śmietankowej mają dość oglądania swojego paździerzu i zrobili relacje live potężnej maszyny Flicka XDD
1
Bedzie manita dzisiaj ;)
1
Piękna bramka Raphinhi.
1
O proszę, nasz były bramkarz Neto został wypożyczony do Arsenalu.
2
Nie powiem trochę się zaśmiałem.
24
Czekaliśmy na tego newsa od wczoraj i jest! Brawo szmatławce madryckie :DD
17
I widzicie co ta Barcelona narobiła? Potężnemu realowi nie chce sie grać w piłkę przez to że Barcelona opłacała sędziów dając im toster i szynkę.
4
Brawo Las Palmas.
3
Co ci komentatorzy na eleven gadają że to nie był faul Militao na 2 kartkę XDD