KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale padake gra to Atletico ale co im niektórzy mistrza dawali bo zrobili transfery za 200 milionów to ich xD
26
Gavi to chyba na każdym meczu jest a ci no właśnie...
1
Widzisz Mbappe mogłeś przyjść do Barcelony grałbyś na swojej pozycji ale od stycznia bo by cię nie zarejestrowali a tak to rywalizujesz z Viniciusem i Rodrygo.
33
A tu Kowal podsumował ,,dziennikarzy"
77
Szpileczka w Mbappe wbita xD
3
Kto też tak ma? :P
4
Panie turku nie kończ pan tego meczu.
5
Nawet na śmietankowej mają dość oglądania swojego paździerzu i zrobili relacje live potężnej maszyny Flicka XDD
1
Bedzie manita dzisiaj ;)
1
Piękna bramka Raphinhi.
1
O proszę, nasz były bramkarz Neto został wypożyczony do Arsenalu.
2
Nie powiem trochę się zaśmiałem.
24
Czekaliśmy na tego newsa od wczoraj i jest! Brawo szmatławce madryckie :DD
17
I widzicie co ta Barcelona narobiła? Potężnemu realowi nie chce sie grać w piłkę przez to że Barcelona opłacała sędziów dając im toster i szynkę.
4
Brawo Las Palmas.
3
Co ci komentatorzy na eleven gadają że to nie był faul Militao na 2 kartkę XDD
2
Ile ja bym dał żeby w końcu ten Bayern rozwalić.
Flick musisz!
2
Te telefony Barcy do klubów o rzekomym zainteresowaniu ich zawodnikiem to chyba wyglądają tak że dzwonią żeby im się pochwalić że nie mają pieniędzy i miejsca w finansowym fair play xd
0
Człowiek zagrał w cska i oczywiście leszcze się odpaliły gdy przegrywali 10 do 2, tfu na tą grę.
0
Po tym meczu sędzia i pajace z var powinni być zawieszeni na 10 spotkań.
2
Przypominam że to najlepszy sędzia La liga poprzedniego sezonu.
2
Brawo Olmo świetny debiut.
Póki co zamykasz mi mordę xD
20
Szkoda że te cioty z varu nie zareagowały na faul na Olmo.
2
Tak ich zajechaliśmy że zaczęli się łamać xD
0
Jadymy z nimi, brawo Pedri.
2
Mogliby chociaż w rezerwowego bramkarza zainwestować ale oczywiście woleli zostawić cienkiego Pene.
6
Ale wkurwiający jest ten z kucykiem.
0
Oby tylko madryciak oLaboga nie komentował.
32
Wszystko w jednym miejscu.
17
Skoro Eric Garcia został kontuzjowany to nie pozostaje nic innego jak oddanie go za darmo Gironie.