0

Fati na rozgrzewce także chyba dostanie minuty.

1

@sidi12843 Marchwiński i Ćwiąkała.

6

Ferran nie istniał z Getafe, nie istnieje w meczu z młodymi chłopakami.

0

Ładnie zagłuszyli hymn LM XD

19

Pamiętacie jak nas przekręcili w meczu z Interem a później ten sam sędzia był na varze z Bayernem? Tfu...


8

Jak nie pogonią Lucho to Dembele w przyszłym sezonie out i zostanie mu tylko transfer do arabów XDD

1

Brawo materace!

3

Alvarez to będzie Ferran v2 coś czuje xd

0

Morata to pan piłkarz przy tym cienkim Alvarezie.

0

@adamek20151 Snax wprowadził do meczów używanie granatów a teraz gdy można rozbijać smoke nie ogarnia.

6

Panie Szczęsny już się doczekać nie mogę twojego debiutu.

2

Ta porażka idzie na konto Flicka, zrobił głupi błąd katując Yamala i Raphinhie po 90 minut z getafe a dał im odpocząć z Osasuną.

4

Za Balde to trzeba się modlić żeby jakiś klub z PL dał za niego dużo siana i opchnąć go bez żalu.

2

Ja pierdole jaki wstyd taki wpierdziel od Osasuny dostać.

2

Albo Fati jest cienki jak sik pająka i wygryza go Ferran Torres albo Flick ma do niego jakiś uraz.

0

Balde po co ci głowa skoro nią tylko jesz?

2

Szczęsny by obronił.

0

Ferran zabawił się w Messiego ale zapomniał że jest rekinem :D

1

Panie Hans rób Pan zmiany i robimy ich na miękko.

7

Co jak co ale Pena i ter Stegen mają idealne D.N.A bramkarzy, to D.N.A chyba polega na staniu jak kłoda w bramce kiedy przeciwnik oddaje strzał XD

Dobrze że Szczęsny przychodzi.

4

Moim zdaniem Hansi zawalił bo zamiast dać odpocząć Raphinhi i Yamalowi z Getafe to katował ich 90 minut a na dużo mocniejszą Osasune wystawił rezerwy.

4

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Szklaner a jaką herbatkę dobrą robi.

1

@Szklaner tyle co on miał pomysłów na odcinki tego serialu to wielki szacun dla niego, dzięki niemu tak naprawdę ludzie pokochali kiepskich

2

No i Ricciardo wyleciał, zastąpi go Liam Lawson.


5

Jak ta marka w ostatnich latach upadła pokazuje min. ten model.



3

Zauważyliście jak podejście Araujo się ostatnio zmieniło? Nagle zaczął utożsamiać się z tym klubem, zaczął przyjeżdżać na mecze, lajkować posty Barcy w mediach, wrzucać relacje itd. czyżby Bayern go kopnął w dupę?

8

Ale żeby z getafe nie istnieć to trzeba być Ferranem Torresem XDD

14

Życzę getafe spadku i żeby nigdy nie wrócili do la liga.

0

Ferran ma chyba teczki na każdego dlatego gra w tym klubie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?