Koni8M
Dołączył/a: kwiecień 2020
Wieliczka
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@BORO_12 ani ja ani Ty nie decydujemy o tym, kto z nich i ile gra - więc wrzuć na luz i podaruj sobie komentarze, które nic nie wnoszą merytorycznego
0
@Arden a Yamal czy Cubarsi nie mogą zagrać w barażach? co na to przepisy?
1
@kubix05 hehehe, miałem takie dokładnie!
niepowtarzalnie zajeb..ty dżwięk wydawały przy "zagraniu" piłki... ;)
0
@Kuba_1 "nie powinienem tego mówić...", ale powiem...;)
no to niezła konsekwencja - widać, że każdy, kto może, chce wbić szpilkę w Barcelonę.
Inna rzecz, że prezes dał wszystkim pretekst do tego
1
@Fantastyczny Chłopiec uBlock Origin daje radę
6
Polskie siatkarki znakomicie rozpoczynają zmagania w Lidze Narodów - dzisiaj zwycięstwo z Włoszkami 3:0! Brawo Dziewczyny!!!
1
@Beztroskii ściągnięcie Gundogana???
chyba się nie zgodzę...
1
@aleksandrowielki najgorsze jest to, że nie podnosimy szans na zdobycie dodatkowych środków finansowych za kolejne osiągnięcia, a to byłby dodatkowy bonus do budżetu...
Niestety, brak zakwalifikowania się do KMŚ sprawi, że dysproporcja wobec innych silnych klubów się masakrycznie powiększy
2
ja tam bym lewego ściągnął, my i tak tylko kontrami będziemy mogli grać...
2
za głęboko cofamy, to niestety może dać szanse PSG na strzał albo dobre dośrodkowanie...
0
@TR3YWAY chore czasy, chore ceny...
1
@TR3YWAY może wyłowią kilka "czarnych pereł" z tego towarzystwa...
2
@HighestInTheRoom ja tam widzę raczej kibiców realu...;)
1
@Kidd To prawda, seria wspaniała, bez wątpienia!
Czytałem już za nastolatka, łącznie kilka razy.
Dla mnie niesamowicie działa na wyobraźnię, tak wciągała, ze po nocach nie spałem, czytając.
6
@Emhyr a ostatni mecz z Atletico wygrany 3:0????
2
@escarabajo a jak tam tabela wygląda, bo liczyłem, że wstawisz info...;)
lenistwo mnie dopadło i nie chce mi się szukać...
5
Osobiście nie kupiłbym takiej... wygląda tandetnie
0
o, właśnie widzę, że nasza zdolna młodzież już dostaje od mocarnego Izraela....
6
@Rust_Cohle hmmm... śliski temat, ale może kolor... ;)
0
chyba się chłopaki stęskniły za Dawidem i chcą do niego dołączyć...
2
@escarabajo powrót do kadry koniecznie! odbudował się chłopak w tej silnej lidze...;)
0
@szkodastrzepicryja e-sportowiec , to i e-wypłata... taka wirtualna ;)
1
@NeroTFP1 przecież napisane, że ranking piłkarzy Premier League...
0
Jeśli to Iga teraz odwróci, to byłby to wielki szacun...
0
@Herato Morata???
3
@P33ck zobacz jaki tam jest ruch do piłki bądź na pozycję do zagrania dla tego, który ma piłkę
u nas coś takiego nie funkcjonuje, tylko jest tylko zagranie i statyczne czekanie, co dalej... a potem MATS zalicza zagranie do przeciwnika
4
Iga przełamuje rywalkę i wygrywa drugiego seta 6:4 i 2:0 w całym meczu!
1
@macio_944 spora ewolucja opinii...
ciekawa jest przyczyna takowej - czy tylko chwyt "pod publiczkę"?
nie bardzo wierzę w szczerość tej zmiany
2
A teraz Iga uciekła spod topora - gem zwycięski, mimo 0:40!
5
Iga udanie kończy seta 6:4 i prowadzi w meczu przeciwko Stephens!