Kidd
Dołączył/a: marzec 2016
Gdynia
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Comentateiro i wciąż lider tabeli strzelców.
Dość wstydliwy bilans LaLiga
3
Bomba z Championship.
Burnley, drużyna której trenerem jest Kompany, jest o krok od awansu do PL. Przewaga 13 oczek nad rywalami w walce o awans jest bezpieczna. I kiedy wydawało się, że wszsytko jest super, to wczoraj zostali objęci natychmiastowym zakazem rejestracji nowych zawodników. Jak podają media powody oficjalne nie są znane, ale wiadomo, że „The Clarets” nie przedstawili w wyznaczonym terminie sprawozdania finansowego.
Drużyna już zapowiedziała złożenie odwołania
6
@Sulimo fajne hobby masz :)
https://gazetakrakowska.pl/jakub-kaczmarczyk-tworca-makiet-gier-bitewnych-zrobil-w-domu-zamek-z-tolkienowskiego-wladcy-pierscieni-zapiera-dech/ar/c1-17367065
1
@FcPortoFan1999 inter też gra brzydka piłkę na pograniczu fauli. I dość mocno naciska zawsze na arbitrów.
1
Marciniak sędzia w meczu FC Porto - Inter.
Może być ciężkie spotkanie dla Polaka, ale wierzę że poprowadzi dobrze
0
@Ptasior też jestem tego zdania, że tam już wypaliła się ta współpraca. Cholo już nie robi nic nowego tylko trwa w swoim stylu. Widać, że potrzebuje jakis nowych bodźców. A i Atletico mogłoby trochę się odświeżyć
4
"El Periódico de España”: Diego Simeone zgodził się na obniżenie swojego wynagrodzenia z 20 mln € na 16.5 mln €. Powodem jest niezbyt ciekawa sytuacja finansowa Atletico Madryt.
Simeone pozostanie trenerem Atleti do co najmniej 2024 roku.
I tyle z nowego rozdania w Atletico.
1
@Ptasior *za mniejsze pieniądze
2
@betonito tak, z śmiechu
1
@Explode nie pójdzie, nie jest z Portugalii
0
@A4ron często pierwsze wrażenie jest takie, że od razu powoduje odrzut do danej produkcji
1
@panczo ja wytrzymałem do drugiego. Chyba przez to, że nie grałem w grę, to nie rozumiałem fenomenu tej produkcji
0
@Atlas oprócz muzyki:)
0
@BartqRKO o, świetny przykład, podpisuje sie pod nim :)
6
@cules100pro "moje ostatnie konto" :D widać, że wytrwały bojownik :D
0
@Bobert_Kubicki widzę że GoT przewija się najczęściej w odpowiedziach
2
@tristan87 no to teraz nowi koledzy z schroniska im pokażą, jak wygląda prześladowanie. Przynajmniej taka mam nadzieję
0
@masq i do jakiej nagrody on może aspirować?
1
@siuuu odnośnie Gry o Tron, to w tym wypadku scenarzyści i reżyserzy nie robili tego specjalnie. Tu nie chodziło o szykowanie nagością, brutalnością czy kazirodztwem. Tak było w książce, a oni to przenieśli na ekran.
O SG było swego czasu bardzo głośno i był na topie, ale chyba moda minęła i mało kto pamięta:)
A RaM to mam tak samo, nie rozumiem fenomenu tej produkcji
0
@masq nie musisz się martwić, w naszej drużynie na razie nie ma zawodników aspirujących do nagród indywidualnych, które podlegają głosowaniu :)
1
@Tomo1989 mnie zastanawia czemu jeden debil leży na ziemi a inny coś mu do gęby wpycha
Fajnie się bawią chłopcy
10
@Kondziubarca no cóż, chyba znamy równie barwne przemowy w historii polskiej piłki
"Kiełbasy do góry i golimy frajerów!" Janusz Wójcik.
2
@QuQ o Nietykalni. To jestem w lekkim szoku :)
2
@aleksandrowielki dlatego też sądzę, ze to jest o wiele głębsza sprawa, a my, wiemy tylko o procencie. Tam jest jakiś wielki bałagan. Z jednej strony są przelewy, z drugiej nie ma poświadczeń za co, tak jak mówisz. Wiec teraz bedzie dochodzenie co gwarantowały te pieniądze i co było celem, żeby to robić.
Bo jeśli to było zwykłe pranie pieniędzy to jakos bardzo nieudolne, nawet jak na Bartomeu i spółkę
1
@kuz ciężko mówić o kwotach, bo nie znamy szczegółów, ale cała sprawa i przelewy do Negreiry szły już za czasów pierwszej kadencji Lapcia.
Sprawa sie mogła przedawnić, mogli to robić w białych rękawiczkach z odpowiednimi podkładkami prawnymi, ale nie zmienia faktu, że to jest głebszy problem.
Dlatego też nie sądzę, zeby coś groziło Barcelonie w najbliższym czasie. To jest za wielka i za głęboka sprawa, a dochodzenie zajmie długie miesiące jak nie lata.
1
@kuz ale ta sprawa i opłaty sięgają również pierwszego okresu Laporty, więc akurat grubego bym tutaj nie dawał przykładu jako tego "super-sprzątacza"
1
@Emhyr do obsługi żony mu nogi nie potrzebne...
9
@Nhyz już Umtiti miał być defensorem na dekady :)
2
@P33ck a na początku Allegri mówił, że Kostic nie do końca rozumie styl gry w Serie A :)
W ogóle po pierwszych meczach zanosiło się, ze Allegriemu nie leży ten zawodnik
0
@Emhyr myślisz, że dorósł na tyle, że jego głowa zaczęła ogarniać nogi ? :D